Zamknij

Polska - Portugalia: kiedy i gdzie kolejny mecz w Lidze Narodów 2018?

Redakcja
24.10.2018 14:03
Polska - Portugalia: kiedy i gdzie kolejny mecz w Lidze Narodów 2018?
fot. Lukasz Szelag/REPORTER/EASTNEWS

Kiedy mecz Polska - Portugalia? Listopadowy pojedynek niewątpliwie wywoła wiele emocji. W końcu będzie to drugie spotkanie tych drużyn rozegrane w ramach Ligi Narodów UEFA 2018. Dla Biało-Czerwonych będzie to zatem doskonała okazja na rewanż za wcześniejszą porażkę. Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat meczu Polska - Portugalia - data i miejsce.

Mecz Polska - Portugalia 2018: kiedy kolejny mecz Biało-Czerwonych w Lidze Narodów? Gdzie grają? O której godzinie? Odpowiadamy na często pojawiające się pytanie i sprawdzamy najważniejsze informacje o meczu.

Kiedy mecz Polska - Portugalia w Lidze Narodów 2018? DATA

Mecz Polska - Portugalia odbędzie się we wtorek, 20 listopada 2018 roku. Początek piłkarskiego spotkania zaplanowany jest na godzinę 20:45.

Mecz Polska - Portugalia 2018 z pewnością wywoła wiele emocji. W końcu będzie to drugie spotkanie tych drużyn rozegrane w ramach Ligi Narodów UEFA 2018. Dla Biało-Czerwonych będzie to zatem doskonała okazja na rewanż za wcześniejszą porażkę. Nasza reprezentacja podczas rozgrywek w LN radzi sobie fatalnie. Najpierw zremisowała z Włochami (1:1), a potem odniosła dwie porażki - z Portugalią (2:1) oraz z Włochami (0:1). Po trzech starciach na swoim koncie ma zaledwie 1 punkt. Dla porównania Włochy - 4 pkt, Portugalia - 6 pkt.

Czy Biało-Czerwoni w rewanżowym meczu z Portugalią przełamią złą passę? Tego dowiemy się już niebawem. Trzymamy kciuki za reprezentację Polski!

» Polska - Czechy 2018: kiedy i gdzie następny mecz polskiej reprezentacji? «

Polska - Portugalia 20.11 - gdzie grają? MIEJSCE

Wielu kibiców Biało-Czerwonych, którzy chciałoby oglądać zbliżające się starcie na żywo z trybun, szuka informacji na temat tego, gdzie mecz Polska - Portugalia 2018 się odbędzie. Tym razem starcie będzie mieć miejsce na stadionie Estadio D. Afonso Henriques położonym w portugalskim mieście Guimarães. 

Przypominamy, że pięć dni wcześniej, 15 listopada, odbędzie się mecz towarzyski Polska - Czechy. Informacje na temat biletów można znaleźć w linku poniżej.

» Polska - Czechy 2018: BILETY - od kiedy w sprzedaży, gdzie kupić, za ile? «

RadioZET.pl/JW