Zamknij

Polska - Portugalia - kiedy i gdzie następny mecz polskiej reprezentacji?

Redakcja
12.09.2018 16:30
Polska - Portugalia - kiedy i gdzie następny mecz polskiej reprezentacji?
fot. Adam Jastrzebowski/REPORTER / EAST NEWS

Mecz Polska - Portugalia to kolejna szansa na wykazanie się nowego składu polskiej reprezentacji. Sprawdzamy, kiedy i gdzie odbędzie się następny mecz polskiej reprezentacji oraz szczegółowe informacje na temat biletów.

Mecz Polska - Portugalia: kiedy i gdzie odbędzie się kolejny mecz polskiej reprezentacji? Kiedy będzie można kupić bilety i w jakiej cenie? Sprawdzamy najważniejsze informacje dla kibiców.

Polska - Portugalia - kiedy i gdzie kolejny mecz reprezentacji?

Najbliższy mecz polskiej reprezentacji odbędzie się w październiku na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Spotkanie Polska - Portugalia 2018 zostało zaplanowane na czwartek, 11 października na godzinę 20:45. Zawodnicy zmierzą się w fazie grupowej Ligi Narodów. 

» Mecze Polski 2018 - kiedy i z kim następny mecz reprezentacji? [TERMINARZ]

Mecz Polska - Portugalia - bilety, informacje

Niestety, bilety na mecz Polska - Portugalia 2018 nie trafiły jeszcze do sprzedaży. Posiadacze karty kibica będą mogli je nabyć od czwartku, 20 września. Przedsprzedaż zakończy się w niedzielę, trzy dni później. Z kolei sprzedaż wejściówek dla wszystkich rozpocznie się w poniedziałek, 24 września i potrwa do 11 października. 

Sprzedaż odbywać się będzie w internecie tylko i wyłącznie za pośrednictwem portalu: bilety.laczynaspilka.pl. Nie będzie możliwy zakup wejściówek w dniu meczu na stadionie. Ceny biletów na mecz Polska - Portugalia 2018 oscylują w granicach od 70 do 180 zł, w zależności od wybranego miejsca.

» Polska - Portugalia 2018: BILETY na mecz - cena. Od kiedy w sprzedaży?

Do listopada rozgrywane będą mecze Polski 2018 w ramach Ligi Narodów UEFA, a dodatkowo pomiędzy nimi odbędzie się kilka spotkań towarzyskich. Najbliższe mecze polskiej reprezentacji w piłce nożnej odbędą się m.in. 14 października (Polska - Włochy), 15 listopada (Polska - Czechy). 

RadioZET.pl/KP