Zamknij

Polska - Portugalia: transmisja - na żywo. Gdzie oglądać w TV, online?

Redakcja
11.10.2018 08:42
Polska - Portugalia: transmisja - na żywo. Gdzie oglądać w TV, online?
fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER/EASTNEWS

Gdzie oglądać mecz Polska - Portugalia? Piłkarski pojedynek odbędzie się 11.10 i z pewnością wywoła wiele emocji. Zarówno dla Biało-Czerwonych, jak i dla reprezentacji Portugalii będzie to drugie starcie rozegrane w ramach Ligi Narodów UEFA 2018. Gdzie oglądać rywalizację na żywo i o której godzinie? Sprawdzamy informacje o transmisji telewizyjnej oraz streamie Polska - Portugalia online.

Polska - Portugalia, Liga Narodów 2018: gdzie oglądać mecz na żywo? O której godzinie piłkarskie starcie? Czy przewidziana jest transmisja w TV i bezpłatny stream online? Sprawdzamy informacje o meczu Polska - Portugalia 11.10.2018.

Polska - Portugalia: transmisja - na żywo. Gdzie oglądać mecz w TV? [LIGA NARODÓW]

Transmisja meczu Polska - Portugalia dostępna będzie w TV na kanałach TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport. Mecz Polska - Portugalia na żywo będzie można obejrzeć w czwartek, 11 października o godzinie 20:45. Z kolei studio w TVP 1 wystartuje o 20:30, w TVP Sport o 18:00, a w Polsat Sport o 17:30.

» Polska - Portugalia: GODZINA. O której mecz, kiedy i gdzie grają? «

Mecz Polska - Portugalia niewątpliwie wywoła wiele emocji. Zarówno dla naszej reprezentacji, jak i dla drużyny z Portugalii będzie to drugie starcie rozegrane w ramach Ligi Narodów UEFA 2018. Biało-Czerwoni w pierwszym pojedynku zremisowali z Włochami 1:1 na wyjeździe - bramkę zdobył Piotr Zieliński. Z kolei Portugalczycy wygrali u siebie z Włochami 1:0. Wiadomo, że podczas czwartkowego meczu nie zagra Cristiano Ronaldo.

Mecz Polska - Portugalia: online. Gdzie oglądać za darmo w internecie?

Czwartkowy pojedynek będzie można obejrzeć także online. Mecz Polska - Portugalia dostępny będzie na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP.

Relacja meczu Polska - Portugalia na żywo na → sport.radiozet.pl

Zagłosuj

Kto wygra mecz Polska - Portugalia?

Liczba głosów:

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW