Zamknij

Polska - Senegal: transmisja online i w TV. O której mecz? [GODZINA]

Redakcja
19.06.2018 08:41
Polska-Senegal online i w TV. O której transmisja meczu? [DATA, GODZINA]
fot. Lukasz Szelag/REPORTER/EASTNEWS

Polska - Senegal: transmisja online i w TV. Gdzie, kiedy i o której oglądać mecz Polska - Senegal na żywo za darmo? Na to pytanie, z uwagi na zbliżające się pierwsze starcie naszej reprezentacji na mundialu 2018, poszukuje odpowiedzi coraz więcej osób. Sprawdzamy informacje o streamie online oraz transmisji telewizyjnej. 

Mecz Polska - Senegal online i w TV. Gdzie oglądać pierwszy mecz Polaków na mundialu 2018? Odpowiadamy na jedne z najczęściej pojawiających się pytań i sprawdzamy szczegółowe godziny transmisji. Relację z meczu Polska - Senegal na żywo znajdziecie w poniższym linku.

» POLSKA - SENEGAL NA ŻYWO: BIAŁO-CZERWONI ROZPOCZYNAJĄ GRĘ W MŚ! «

Mecz Polska - Senegal: transmisja w TV. O której oglądać? [GODZINA]

Mecz Polska-Senegal odbędzie się we wtorek, 19 czerwca na stadionie Otkrytije Arena w Moskwie w Rosji. Początek rywalizacji o godzinie 16:50. Dla wszystkich miłośników piłki nożnej mamy bardzo dobrą wiadomość. Przewidziana jest transmisja Polska - Senegal w TV. Na żywo mecz będzie można obejrzeć na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport. Komentować będą Dariusz Szpakowski oraz Radosław Gilewicz.

Polska-Senegal to pierwsze starcie naszej reprezentacji na mundialu 2018. Następnie Polacy zmierzą się z Kolumbią (24 czerwca) oraz Japonią (28 czerwca).

» Mundial 2018: mecze Polaków - kiedy i z kim gramy? «

Polska - Senegal online. Gdzie transmisja meczu na żywo?

Piłkarski pojedynek będzie można obejrzeć także online. Mecz Polska - Senegal w internecie znajdziemy na stronie sport.tvp.pl. Dostęp na platformę jest bezpłatny.

XXI Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej odbędą się w 2018 roku w Rosji. To pierwszy tego typu turniej, który odbędzie się w Europie Wschodniej i pierwszy, którego państwo-gospodarz leży na dwóch kontynentach, zarówno w Europie, jak i w Azji. W mundialu 2018 wezmą udział 32 reprezentacje krajów. Łącznie podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018 zostaną rozegrane 64 mecze na 12 stadionach i w 11 miastach.

RadioZET.pl/JW