Zamknij

Polska - Serbia: transmisja na żywo. Gdzie oglądać w TV, online?

Redakcja
27.09.2018 12:31
Polska - Serbia: transmisja na żywo. Gdzie oglądać w TV, online?
fot. Sylwia Dąbrowa/Polska Press/East News

Mecz Polska - Serbia odbędzie się w czwartek, 27 września. Dla reprezentacji Biało-Czerwonych będzie to pierwsze starcie w trzeciej rundzie i drugie, które rozegrają z Serbią na MŚ w siatkówce 2018. O której godzinie i gdzie oglądać mecz Polska - Serbia? Sprawdzamy informacje o transmisji telewizyjnej oraz streamie w internecie.

Mecz Polska - Serbia, MŚ siatkarzy 2018 na żywo. Gdzie oglądać pierwszy pojedynek Biało-Czerwonych w trzeciej rundzie? O której godzinie mecz? Sprawdzamy najważniejsze informacje.

Polska - Serbia: transmisja na żywo. Gdzie oglądać mecz w TV?

Transmisja meczu Polska - Serbia na żywo dostępna będzie w telewizji na kanałach TVP 2, TVP Sport, Polsat Sport oraz Super Polsat. Siatkarska rywalizacja odbędzie się w czwartek, 27 września. Początek transmisji Polska - Serbia o godzinie 20:20. Z kolei studio przedmeczowe w TVP Sport startuje o 18:55, a w Polsat Sport o 19:30.

Mecz Polska - Serbia to pierwszy pojedynek Biało-Czerwonych w trzeciej rundzie MŚ. Z kolei Serbia w środę, 26 września rozegrała mecz z Włochami, pokonując ich 3:0. Przypominamy, że starcie Polaków i drużyny z Serbii w drugiej rundzie zakończyło się zwycięstwem naszej reprezentacji 3:0. Czy i tym razem Biało-Czerwoni tak dobrze sobie poradzą? Tego dowiemy się już wieczorem. Trzymamy kciuki za reprezentację Polski!

Mecz Polska - Serbia: online. Gdzie bezpłatny stream w internecie?

Czwartkowe starcie będzie można obejrzeć także online. Mecz Polska - Serbia dostępny będzie bezpłatnie na stronie: sport.tvp.pl. Z kolei płatny stream meczu Polska - Serbia na ipla.tv. Cena od 5 zł za jednorazowy dostęp na platformę.

Relacja meczu Polska - Serbia na żywo na → sport.radiozet.pl

Zagłosuj

Kto wygra mecz Polska - Serbia?

Liczba głosów:

Mistrzostwa świata w siatkówce 2018 rozpoczęły się 9 września 2018 roku. W trzeciej rundzie, która odbędzie się między 26 a 28 września, mecze rozegra 6 drużyn, z czego dwie, które uzyskały najgorszy wynik, odpadną. Polska trafiła do grupy J i zmierzy się z drużyną z Serbii (27.09) oraz z Włoch (28.09). Następnie, 29 września, będą półfinały. Z kolei dzień później będzie mieć miejsce finał.

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW