Zamknij

Polska - Serbia: transmisja w TV, online. Gdzie oglądać mecz na żywo?

Redakcja
21.09.2018 11:39
Polska - Serbia: transmisja w TV, online. Gdzie oglądać mecz na żywo?
fot. Sylwia Dabrowa/Polska Press/East News

Mecz Polska - Serbia odbędzie się w niedzielę, 23 września. Dla Biało-Czerwonych będzie to trzecie i zarazem ostatnie starcie w drugiej rundzie fazy grupowej mistrzostw świata w siatkówce 2018. Gdzie obejrzeć pojedynek na żywo? Przedstawiamy informacje o transmisji Polska - Serbia w TV oraz streamie w internecie.

Mecz Polska - Serbia, MŚ w siatkówce na żywo: transmisja w TV, stream online. Kiedy oglądać mecz w TV? O której godzinie? Gdzie obejrzeć w internecie za darmo? Przedstawiamy najważniejsze informacje na temat nadchodzącej rywalizacji.

Polska - Serbia: transmisja w TV. Gdzie obejrzeć mecz na żywo?

Transmisja Polska -Serbia dostępna będzie w telewizji. Mecz odbędzie się w niedzielę, 23 września, a kibice Biało-Czerwonych będą mogli obejrzeć starcie na kanałach TVP Sport, Polsat Sport oraz Super Polsat. Początek rywalizacji o godzinie 19:30. Z kolei studio w TVP Sport wystartuje o 18:15, a w Polsat Sport o 18:30.

Mecz Polska - Serbia dla Biało-Czerwonych to trzecie i zarazem ostatnie starcie w drugiej rundzie fazy grupowej mistrzostw świata w siatkówce 2018. Niedzielny pojedynek z pewnością wywoła wiele emocji. W końcu zarówno polscy jak i serbscy siatkarze są bardzo dobrze przygotowani. Przypominamy, że Biało-Czerwoni spotkali się z zespołem z Serbii podczas turnieju eliminacyjnego Siatkarskiej Ligi Narodów, który odbywał się w Stanach Zjednoczonych. Przegrali wówczas 0:3. Jak Polacy poradzą sobie tym razem? Trzymamy kciuki!

Mecz Polska - Serbia: stream online. Gdzie oglądać w internecie?

Wieczorny pojedynek będzie można obejrzeć także online. Mecz Polska - Serbia dostępny będzie za darmo w internecie na stronie sport.tvp.pl. Z kolei płatny stream na ipla.tv. Cena za dostęp jednorazowy wynosi 5 zł.

Mistrzostwa świata w siatkówce 2018 rozpoczęły się 9 września 2018 roku. W pierwszym etapie zmierzą się 24 drużyny (4 grupy po 6 zespołów), a łącznie zostanie rozegranych 60 meczów. W tej rundzie 8 drużyn odpadnie z turnieju. Z kolei finał odbędzie się 30 września. To właśnie w niedzielę dowiemy się, czy Polska obroni swój mistrzowski tytuł.

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW