Zamknij

Polska - Ukraina 2020: BILETY. Ile kosztują wejściówki na mecz i kiedy kupić? [CENA BILETÓW]

Jolanta Waligóra
20.02.2020 10:59
Polska - Ukraina: BILETY. Ile kosztują wejściówki na mecz i kiedy kupić? [CENA BILETÓW]
fot. Maciej Witkowski/REPORTER/EASTNEWS

Bilety na mecz Polska - Ukraina 2020 to temat, na który informacji poszukuje wiele osób. Choć do sportowego wydarzenia pozostało jeszcze trochę czasu, to w wejściówki na piłkarski pojedynek warto zaopatrzyć się odpowiednio wcześniej. Sprawdzamy szczegółowe informacje i przedstawiamy ceny biletów na mecz Polska - Ukraina 31.03.2020.

Mecz Polska - Ukraina 2020: BILETY. Ile kosztują wejściówki na sportowe wydarzenie? Kiedy kupić bilety i gdzie prowadzona będzie sprzedaż online? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o cenach biletów na mecz Polska - Ukraina 31.03.2020.

Mecz Polska - Ukraina 2020: BILETY. Kiedy w sprzedaży i gdzie kupić?

Bilety na mecz Polska - Ukraina 2020 trafią do sprzedaży otwartej we wtorek, 25 lutego. Wejściówki na sportowe wydarzenie będzie można nabyć w internecie tylko i wyłącznie za pośrednictwem portalu bilety.laczynaspilka.pl. Co warte podkreślenia, nie będzie możliwy zakup biletów w dniu meczu na stadionie.

Przypomnijmy, że mecz Polska - Ukraina 2020 odbędzie się we wtorek, 31 marca. Sportowe wydarzenie będzie mieć miejsce na stadionie w Chorzowie. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 20:45. Polska - Ukraina to drugi mecz towarzyski Biało-Czerwonych pod okiem Jerzego Brzęczka przed Euro 2020. Pierwsze spotkanie Polaków odbędzie się zaledwie kilka dni wcześniej - wtedy też zmierzą się z reprezentacją z Finlandii. Następne pojedynki Biało-Czerwonych natomiast odbędą się w czerwcu.

Polska – Ukraina: gdzie i kiedy będzie mecz? [DATA, TERMIN, MIEJSCE]

Bilety na mecz Polska - Ukraina 2020: CENA. Ile kosztują wejściówki?

Ceny biletów na mecz Polska - Ukraina 31.03.2020 oscylują w granicach od 70 do 120 zł. Najniższą kwotę za wejściówkę zapłacą osoby niepełnosprawne (na wózku inwalidzkim z opiekunem), osoby ze znaczną niepełnosprawnością z opiekunem oraz osoby, które będą chciały miejsca w kategorii III. 90 zł natomiast trzeba zapłacić za miejsca w kategorii II, a 120 zł za miejsca w kategorii I. Bilet rodzinny natomiast (opiekun + dziecko do lat 12) to koszt w wysokości 70 + 40 zł.

Polska - Ukraina 2020: gdzie oglądać? O której godzinie mecz? [TRANSMISJA, GODZINA]

Więcej szczegółowych informacji na temat biletów na mecz Polska - Ukraina 2020 i ich cen można znaleźć na portalu portalubilety.laczynaspilka.pl.

Zagłosuj

Wybierasz się na mecz Polska - Ukraina?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW