Zamknij

Polska - Włochy 2018: BILETY - czy są jeszcze w sprzedaży i gdzie kupić?

Redakcja
12.10.2018 14:36
Polska - Włochy 2018: BILETY - czy są jeszcze w sprzedaży i gdzie kupić?
fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER/EASTNEWS

Czy bilety na mecz Polska - Włochy są jeszcze w sprzedaży? Piłkarski pojedynek rozegrany w ramach Ligi Narodów odbędzie się w niedzielę, 14 października na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Sprawdzamy, gdzie można nabyć bilety Polska - Włochy 2018 i w jakiej są cenie.

Czy bilety na mecz Polska - Włochy w Lidze Narodów 2018 są jeszcze w sprzedaży? Gdzie i za ile kupić wejściówki na piłkarski pojedynek? Przedstawiamy najważniejsze informacje na temat biletów i sprawdzamy ich ceny.

Polska - Włochy 2018: BILETY - czy są jeszcze w sprzedaży, gdzie kupić?

Bilety na mecz Polska - Włochy 2018 są jeszcze w sprzedaży! Regularna sprzedaż biletów na mecz Polska - Włochy rozpoczęła się we wtorek, 25 września i potrwa do niedzieli, 14 października. Nie będzie możliwy zakup wejściówek w dniu meczu na stadionie. Sprzedaż biletów odbywać się będzie tylko i wyłącznie za pośrednictwem portalu: bilety.laczynaspilka.pl.

Zagłosuj

Wybierasz się na mecz Polska - Włochy 2018?

Liczba głosów:

Mecz Polska - Włochy 2018 odbędzie się 14 października (niedziela), na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Początek rywalizacji o godzinie 20:45. Dla Biało-Czerwonych będzie to trzeci pojedynek rozegrany w ramach Ligi Narodów i drugi jaki zagrają z Włochami. Przypominamy, że pierwsze starcie naszej reprezentacji z drużyną z Włoch zakończyło się remisem 1:1. Strzelili Piotr Zieliński (Polska) oraz Jorginho (Włochy).

Bilety na mecz Polska - Włochy 2018: cena. Ile kosztują wejściówki?

Ceny biletów na mecz Polska - Włochy 2018 wahają się w granicach od 70 do 180 zł. Naturalnie im miejsca bliżej boiska, tym wejściówki są droższe. 

wlo
fot.

»  Polska - Włochy: transmisja - na żywo. Gdzie oglądać mecz online, w TV? «

»  Polska - Włochy: GODZINA. O której mecz, kiedy, gdzie grają? [14.10] «

RadioZET.pl/JW