Zamknij

Polska - Włochy: BILETY, CENA. Kiedy i gdzie kupić bilety? [CENA, DATA]

08.10.2020 11:59
Polska - Włochy: BILETY, CENA. Kiedy i gdzie kupić bilety? [CENA, DATA]
fot. Piotr Matusewicz/East News

Bilety na mecz Polska – Włochy są już w sprzedaży. Jest ich jednak mniej, niż w innych meczach reprezentacji - przez koronawirusa kibice będą mogli zająć jedynie część dostępnych miejsc. Sprawdzamy, gdzie i kiedy można kupić bilety na mecz Polska – Włochy.

Polska - Włochy: BILETY.  Gdzie można kupić bilety?

Bilety na mecz Polska - Włochy można kupić w oficjalnym sklepie internetowym PZPN:   https://bilety.laczynaspilka.pl/ . Aby dokonać transakcji, trzeba zarejestrować się na stronie związku – laczynaspilka.pl i zalogować się na swoje konto.

PZPN poinformował, że w dniu meczu zakup biletów na stadionie nie będzie możliwy. .

EURO 2021: GRUPY, TERMINARZ, GOSPODARZE. Gdzie i kiedy odbędzie się EURO 2021?

Bilety na mecz Polska – Włochy: CENA

PZPN wyznaczył trzy ceny biletów na mecz Polski z Włochami. Kategoria I to miejsca wzdłuż boiska, II – trybuna wysoka za polami karnymi, a III – trybuny niskie za bramkami.

  •  I kategoria: 120 zł;
  •  II kategoria: 90 zł;
  •  III kategoria: 70 zł.

Bilet rodzinny – 70 złotych dorosły plus 40 złotych dziecko do 12 lat

Osoby niepełnosprawne – 70 zł

Miejsca easy Access (dla osób ze znaczną niepełnosprawnością) – 70 zł

Polska – Włochy: zasady

PZPN poinformował, że:

1.  Posiadaczom biletów nie wolno przyjeżdżać na stadion, jeżeli cierpią na którykolwiek z objawów związanych z COVID-19, o których wiadomo, że nie pochodzą z innej przyczyny; Konieczne jest skontaktowanie się z odpowiednimi lokalnymi organami ds. zdrowia w celu uzyskania wskazówek. Wykaz potencjalnych objawów można znaleźć  >>> TUTAJ <<<.
2. Posiadaczom biletów nie wolno przyjeżdżać na stadion, jeżeli w ciągu ostatnich 14 dni uzyskali pozytywny wynik badań na obecność SARS-CoV-2 lub jeżeli w ciągu ostatnich 14 dni mieli kontakt z osobami, które uzyskały pozytywny wynik badań na obecność SARS-CoV-2.
3. Skorzystanie z biletu na mecz jest automatycznie potwierdzeniem świadomości o ryzyku związanym z zagrożeniem ryzyka związanego z sytuacją COVID-19.
4. Jeżeli wymagają tego właściwe organy, posiadacze biletów muszą poinformować lokalne władze sanitarne i organizatorów meczu, jeśli po meczu uzyskają wynik pozytywny na SARS-CoV-2, w terminie określonym w przepisach krajowych/lokalnych.
5. Posiadacze biletów muszą zobowiązać się do przestrzegania wszystkich przepisów stadionowych oraz przepisów krajowych/lokalnych.
6. Każda osoba, przez cały czas przebywania na stadionie, jest do noszenia maseczki zakrywającej nos i usta.
7. Utrzymywanie społecznego dystansu podczas pobytu na stadionie, w tym w stosunku do innych widzów i pracowników obiektu, chyba że zostaną zastosowane środki łagodzące (np. płyty pleksiglasowe).
8. Posiadacze biletów zobowiązani są do przestrzegania przydzielonych im miejsc, które zapewniają społeczną odległość między wszystkimi biletowanymi miejscami.
9. Posiadacze biletów proszeni są o niezajmowanie żadnego innego miejsca niż to, które zostało im przydzielone z biletem.

RadioZET.pl/laczynaspilka.pl/PAB