Zamknij

Polska - Włochy: transmisja na żywo. Gdzie oglądać mecz online, w TV?

Redakcja
28.09.2018 11:28
Polska - Włochy: transmisja na żywo. Gdzie oglądać mecz online, w TV?
fot. Sylwia Dabrowa/Polska Press/East News

Gdzie oglądać mecz Polska - Włochy na żywo? Ostatnie starcie Biało-Czerwonych w trzeciej rundzie MŚ w siatkówce 2018 odbędzie się 28 września. Wieczorny pojedynek z pewnością wywoła wiele emocji. W końcu to właśnie w piątek dowiemy się, czy Polska awansuje do półfinału. Sprawdzamy informacje o transmisji Polska - Włochy w TV oraz o streamie meczu online.

Polska - Włochy, MŚ w siatkówce 2018: na żywo. Kiedy ostatni mecz Biało-Czerwonych w trzeciej rundzie? O której godzinie? Gdzie oglądać mecz Polska - Włochy w TV? Czy przewidziany jest bezpłatny stream online? Przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje.

Polska - Włochy: na żywo - transmisja w TV. O której mecz?

Transmisja meczu Polska - Włochy dostępna będzie na kanałach TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport oraz Super Polsat. Mecz Polska - Włochy na żywo będzie można oglądać od godziny 21:15. Z kolei studio przedmeczowe w TVP Sport startuje o 20:20, a w Polsat Sport już o 19:30.

Mecz Polska - Włochy to ostatnie starcie w grupie J. Wieczorny pojedynek niewątpliwie wywoła wiele emocji. W końcu jego wynik zadecyduje o tym, która z drużyn znajdzie się w półfinale. Podopieczni Vitala Heynena mają duże szanse. Awans zapewni im jeden wygrany set w meczu z Włochami. Co więcej, nawet porażka 0:3 nie przekreśla szans. Jeśli Polacy zdobędą łącznie 61 punktów, również znajdą się w półfinale, ale z drugiego miejsca. Aby Biało-Czerwoni odpadli, musieliby przegrać 0:3 i zdobyć mniej niż 61 punktów.

Trzymamy kciuki za naszą reprezentację!

Mecz Polska - Włochy: online. Gdzie oglądać mecz w internecie?

Wieczorny pojedynek będzie można obejrzeć również online. Mecz Polska - Włochy dostępny będzie bezpłatnie na stronie: sport.tvp.pl. Z kolei płatny stream na ipla.tv. Cena za jednorazowy dostęp na platformę wynosi od 5 zł.

Relacja meczu Polska - Włochy na żywo na → sport.radiozet.pl

Mistrzostwa świata w siatkówce 2018 rozpoczęły się 9 września 2018 roku. W trzeciej rundzie, która odbędzie się między 26 a 28 września, mecze rozegra 6 drużyn, z czego dwie, które uzyskały najgorszy wynik, odpadną. Następnie, 29 września, będą półfinały. Z kolei dzień później będzie mieć miejsce finał.

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW