Zamknij

Pomarańczowe koło na białym kwadracie to podstawowy znak - odpowiedź z "Milionerów"

05.08.2020 12:36
Pomarańczowe koło na białym kwadracie to podstawowy znak - odpowiedź z "Milionerów"
fot. Bartosz KRUPA/East News

Pomarańczowe koło na białym kwadracie to podstawowy znak - takie pytanie za 125 000 zł usłyszała jedna z uczestniczek programu TVN "Milionerzy". Odcinek z udziałem gracza będzie można obejrzeć w środę, 5 sierpnia 2020. Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy poprawną odpowiedź na pytanie z "Milionerów" o znak pomarańczowe koło na białym kwadracie.

Pomarańczowe koło na białym kwadracie to podstawowy znak - "Milionerzy". Odpowiedź z programu TVN oraz jej szczegółowe wyjaśnienie, zamieszczamy w tym artykule. Przedstawiamy najważniejsze informacje.

Pomarańczowe koło na białym kwadracie to podstawowy znak - MILIONERZY

Odpowiedź na pytanie z "Milionerów", pomarańczowe koło na białym kwadracie to podstawowy znak, uczestniczce programu TVN przysporzyła mały kłopot. Gracz do wyboru miał cztery warianty odpowiedzi, które przedstawiały się następująco:

A - trasy kajakowej

B - toru snowboardowego

C - ścieżki rowerowej

D - szlaku konnego

Uczestniczka "Milionerów" od razu odrzuciła wariant C i dodała, że wydaje jej się, że najbardziej prawidłową odpowiedzią jest B. Nie była jednak przekonana, dlatego zdecydowała się na skorzystanie z koła ratunkowego - pół na pół. Po losowym odrzuceniu dwóch błędnych odpowiedzi pozostały warianty C oraz D. Ostatecznie, po dłuższym namyśle, uczestniczka programu wybrała odpowiedź D, szlaku konnego.

Pomarańczowe koło na białym kwadracie - czego to znak? [MILIONERZY]

Prawidłową odpowiedzią na pytanie z "Milionerów", pomarańczowe koło na białym kwadracie to podstawowy znak, jest odpowiedź D, szlaku konnego. Gracz wybrał zatem poprawny wariant, wygrał 125 000 zł oraz pozostał w dalszej grze o milion.

Gdzie kułak miał kułak? Pytanie i odpowiedź z "Milionerów" za 20 000 zł

Szlak konny to ogólnodostępny i oznakowany rodzaj szlaku turystycznego, udostępniony bezpłatnie do użytku wyłącznie przez turystów poruszających się konno. Podstawowym symbolem szlaku konnego jest pomarańczowe koło na białym tle umieszczane wzdłuż szlaku. Szlaki konne można podzielić na nizinne i górski.

RadioZET.pl