Zamknij

Poprawnie złożona flaga kształtem przypomina - pytanie i odpowiedź z "Milionerów"

01.07.2020 10:54
Poprawnie złożona flaga kształtem przypomina - pytanie i odpowiedź z "Milionerów"
fot. STANISLAW KOWALCZUK/East News

Flagę narodową po zdjęciu z masztu należy złożyć zgodnie z ceremoniałem. A poprawnie złożona flaga kształtem przypomina - poprawną odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej dokładne wyjaśnienie, zamieszczamy poniżej. Sprawdzamy także, czy uczestniczka programu TVN wybrała poprawny wariant, wygrała 5 000 zł oraz pozostała w dalszej grze o milion.

Poprawnie złożona flaga kształtem przypomina - "Milionerzy". Odpowiedź na pytanie z programu TVN i jej wyjaśnienie, można znaleźć w tym artykule. Przedstawiamy najważniejsze informacje.

Jaki kształt ma poprawnie złożona flaga - MILIONERZY

Odpowiedź na pytanie z "Milionerów", poprawnie złożona flaga kształtem przypomina, okazała się kłopotliwa dla uczestniczki programu TVN. Tradycyjnie gracz do wyboru miał cztery warianty odpowiedzi, które przedstawiały się następująco:

A - kwadrat

B - prostokąt

C - trójkąt

D - trapez

Uczestniczka programu "Milionerzy" od razu stwierdziła, że według niej poprawnym wariantem jest odpowiedź A, czyli kwadrat. Po krótkim namyśle gracz zdecydował się zawierzyć swojej intuicji i zaznaczył wariant A.

Poprawnie złożona flaga kształtem przypomina - ODPOWIEDŹ Z MILIONERÓW

Poprawną odpowiedzią na pytanie z "Milionerów", jaki kształt ma poprawnie złożona flaga, jest odpowiedź C, czyli trójkąt. Oznacza to, że uczestniczka programu TVN wybrała błędny wariant, wygrała gwarantowane 1 000 zł oraz odpadła z dalszej gry o milion.

Nie ryzykujemy naruszeniem swojego majątku, gdy przyjmujemy spadek... - MILIONERZY

"Milionerzy" to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl