Zamknij

Pozycję lordosis przyjmuje - odpowiedź i pytanie za 10 000 zł [MILIONERZY]

Jolanta Waligóra
24.02.2020 13:24
Pozycję lordosis przyjmuje - odpowiedź i pytanie za 10 000 zł [MILIONERZY]
fot. STANISLAW KOWALCZUK/East News

Pozycję lordosis przyjmuje? Poprawną odpowiedź na pytanie z "Milionerów" oraz jej dokładne wyjaśnienie zamieszczamy poniżej. Sprawdzamy także, czy gracz wybrał poprawny wariant i czy udało mu się wygrać 10 tysięcy złotych.

Pozycję lordosis przyjmuje? - "Milionerzy". Poprawną odpowiedź na pytanie z teleturnieju TVN oraz jej szczegółowe wyjaśnienie, można znaleźć w tym artykule. Sprawdzamy również, czy gracz wybrał poprawny wariant i wygrał 10 000 zł, pozostając w dalszej grze o milion.

Pozycję lordosis przyjmuje - pytanie z Milionerów

Pytanie z "Milionerów", pozycję lordosis przyjmuje, przysporzyło graczowi niemałych kłopotów. Tradycyjnie uczestnik teleturnieju TVN do wyboru miał cztery warianty odpowiedzi, które przedstawiały się następująco: 

A - robaczek świętojański w locie

B - kotka w rui

C - maratończyk na starcie

D - żerująca ośmiornica

Gracz nie namyślał się długo i już po około minucie poprosił prowadzącego program Huberta Urbańskiego o zaznaczenie odpowiedzi C. 

Milionerzy - pozycję lordosis przyjmuje [ODPOWIEDŹ]

Prawidłową odpowiedzią na pytanie z programu "Milionerzy", pozycję lordosis przyjmuje, jest odpowiedź B, czyli kotka w rui. Oznacza to, że gracz wybrał błędny wariant, wygrał gwarantowane 1 000 zł i odpadł z dalszej gry o milion.

Estrus to okres, w którym samica osiągnęła gotowość do rozpoczęcia kopulacji i jest zdolna do zapłodnienia, inicjuje zachowania seksualne samców przez eksponowanie sromu i wyginanie kręgosłupa (pozycja lordosis). U niektórych gatunków srom czerwienieje, ustępuje jego twardnienie i obrzęk, wydzielina zmienia się z krwistej na śluzową. U większości gatunków następuje spontaniczna owulacja. U kotów owulacja prowokowana jest kopulacją.

Zagłosuj

Znałeś/aś odpowiedź na to pytanie z "Milionerów"?

Liczba głosów:

"Milionerzy" to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów. 

Propagandowy plakat z 1945 przedstawia nacierającego żołnierza LWP... - Milionerzy

RadioZET.pl/JW