Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

"Pretty Little Liars: The Perfectionists" - kiedy i gdzie oglądać? [OBSADA, ZWIASTUN]

07.02.2019 14:49

Kiedy "Pretty Little Liars: The Perfectionists" i gdzie oglądać spin off "Słodkich kłamstewek" to informacje, których poszukuje wielu fanów serialu. Do obsady ponownie dołączy Sasha Pieterse, jako Alison oraz Janel Parrish, jako Mona. Szczegóły dotyczące nowej produkcji i zwiastun "Pretty Little Liars: The Perfectionists" zamieszczamy poniżej.

"Pretty Little Liars: The Perfectionists" - kiedy i gdzie oglądać? [OBSADA, ZWIASTUN] fot. Youtube/Pretty Little Liars: The Perfectionists

"Pretty Little Liars: The Perfectionists" - kiedy premiera spin offu "Słodkich kłamstewek"? Gdzie oglądać nowy serial? Kto w obsadzie? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i przedstawiamy szczegółowe informacje oraz zwiastun "Pretty Little Liars: The Perfectionists".

Kiedy premiera "Pretty Little Liars: The Perfectionists" i gdzie oglądać?

Kiedy "Pretty Little Liars: The Perfectionists"? Dobra wiadomość dla wszystkich fanów "Słodkich kłamstewek" - spin off serialu zadebiutuje jeszcze w marcu. Premiera zaplanowana jest dokładnie na 20 marca. Serial emitowany będzie w telewizji Freeform. Cykl oparty jest na serii książek Sary Shepard. Marlene King napisała scenariusz pilota.

Nie wiadomo jeszcze, czy i gdzie będzie można obejrzeć "Pretty Little Liars: The Perfectionists" online. Jeśli tylko pojawi się taka informacja, zamieścimy ją w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

"Pretty Little Liars: The Perfectionists" - obsada i zwiastun. O czym będzie serial?

Do obsady "Pretty Little Liars: The Perfectionists" dołączą dwie aktorki doskonale znane wszystkim fanom serialu "Słodkie kłamstewka". Zobaczymy Sashę Pietersę, która ponownie wcieli się w rolę Alison DiLaurentis oraz Janel Parrish, która zagra Monę Vanderwaal. Oprócz nich w serialu pojawią się: Sofia Carson (jako Ava), Sydney Park (Caitlin), Eli Brown (Dylan), Graeme Thomas King (Jeremy), Kelly Rutherford (Claire) oraz Hayley Erin.

Akcja serialu "Pretty Little Liars: The Perfectionists" dzieje się w miasteczku Beacon Heights. To pozornie idealne miejsce, w którym grupa przyjaciół z college’u zmaga się ze stresem związanym z ich ambicjami. Pierwsze w historii miasta morderstwo sprawia, że perfekcjoniści zaczynają ukrywać się za sekretami i kłamstwami.

Zwiastun "Pretty Little Liars: The Perfectionists" zamieszczamy poniżej.

RadioZET.pl/JW

Oceń