Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Primark - Warszawa 2019: gdzie i kiedy otwarcie pierwszego sklepu w Polsce?

24.10.2019 13:57

Otwarcie Primark w Polsce 2019 to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń wśród miłośników zakupów i wyprzedaży. Sprawdzamy pierwsze informacje na temat otwarcia irlandzkiej sieci sklepów z ubraniami i akcesoriami oraz potencjalne adresy Primark w Warszawie.

Primark w Polsce 2019 - gdzie i kiedy otwarcie pierwszego sklepu? fot. pixabay.com

Primark - Warszawa 2019: kiedy i gdzie otwarcie pierwszego sklepu w Polsce? Sprawdzamy pierwsze informacje na temat wejścia na rynek popularnej sieciówki, która cieszy się ogromną popularnością wśród miłośników zakupów i wyprzedaży. Sieć od lat jest wyczekiwana przez potencjalnych klientów w naszym kraju, dlatego doniesienia na temat wejścia Primarka na polski rynek wywołują duże zainteresowanie.

Primark - Warszawa 2019: kiedy otwarcie pierwszego sklepu w Polsce? [MŁOCINY]

W sieci już w 2018 roku pojawiały się pierwsze nieoficjalne doniesienia na temat miejsc, w których mógłby zostać otwarty pierwszy Primark w Polsce. Jeśli informacje potwierdzą się, zakupy jako pierwsi będą mogli zrobić mieszkańcy m.in. Warszawy i Krakowa. Jak donosił "Puls Biznesu", nieoficjalnie mówiło się o otwarciu 4 punktów w Polsce.

Weekday w Polsce - kiedy i gdzie otwarcie pierwszego sklepu Weekday?

Jak się okazuje, Primark w Polsce ma zostać otwarty po raz pierwszy m.in. w Galerii Młociny w Warszawie. W sieci pojawiają się także informacje o wstępnej dacie otwarcia sklepu, jednak firma na razie nie potwierdziła żadnych informacji na ten temat. Pozostaje nam czekać na oficjalny komunikat.

Jeśli faktycznie pierwszy Primark w Polsce pojawi się w Galerii Młociny w Warszawie, zakupy będziemy mogli zrobić dopiero w 2020 roku.

» Primark wchodzi do Polski? Nieoficjalne doniesienia mówią o 4 sklepach

Kiedy i gdzie Primark w Polsce? [ADRESY SKLEPÓW W WARSZAWIE]

Niestety, nie ma jeszcze żadnych potwierdzonych informacji na temat tego, gdzie i kiedy zostaną otwarte sklepy Primark w Polsce. Pierwsze plotki mówiły o tym, że w nowym na polskim rynku sklepie odzieżowym będziemy mogli zrobić zakupy prawdopodobnie już w maju 2019 roku. To właśnie wtedy zapowiadane było otwarcie Galerii Młociny w Warszawie i sklepu Primark, jednak te informacje okazały się być nieprawdą. Jak już wiadomo, jest to jednak jeden z punktów, w którym prawdopodobnie pojawi się pierwszy Primark w Polsce.

» Galeria Młociny: sklepy, adres, kiedy otwarcie - najważniejsze informacje

Inna lokalizacja, która wymieniana jest jako potencjalne miejsce otwarcia Primarka w Warszawie jest Galeria Promenada. Inne miasto, w którym być może pojawi się kolejny Primark w Polsce, to m.in. Kraków. W tej chwili nie ma jednak żadnych dodatkowych informacji na ten temat.

Ubrania z irlandzkiej sieciówki cieszą się ogromną popularnością głównie ze względu na ich bardzo niską cenę i częste wyprzedaże sezonowe. W Europie zakupy w Primark możemy zrobić w ponad 350 sklepach w 11 krajach, m.in. w Belgii, Holandii, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Austrii.

RadioZET.pl/pb.pl/money.pl/KP

Oceń