Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Michał Korościel
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Primark w Polsce 2018 - gdzie i kiedy otwarcie pierwszego sklepu?

14.09.2018 10:55
xxx zet

Otwarcie Primark w Polsce 2018 to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń wśród miłośników zakupów i wyprzedaży. Sprawdzamy pierwsze informacje na temat otwarcia irlandzkiej sieci sklepów z ubraniami i akcesoriami oraz potencjalne adresy Primark w Polsce.

Primark w Polsce 2018 - gdzie i kiedy otwarcie pierwszego sklepu? fot. pixabay.com

Primark w Polsce 2018 - kiedy i gdzie otwarcie? Sprawdzamy pierwsze informacje na temat wejścia na rynek popularnej sieciówki, która cieszy się ogromną popularnością wśród miłośników zakupów i wyprzedaży. Sieć jest od lat wyczekiwana przez potencjalnych klientów w Polsce, dlatego doniesienia na temat wejścia Primarka na polski rynek wywołują duże zainteresowanie.

Primark w Polsce 2018 - kiedy otwarcie pierwszego sklepu?

W sieci pojawiły się nieoficjalne doniesienia na temat miejsc, w których mógłby zostać otwarty pierwszy Primark w Polsce. Jeśli informacje potwierdzą się, zakupy jako pierwsi będą mogli zrobić mieszkańcy m.in. Warszawy i Krakowa. Jak donosi "Puls Biznesu", nieoficjalnie mówi się o otwarciu 4 punktów w Polsce.

Primark w Polsce ma zostać otwarty po raz pierwszy m.in. w Galerii Młociny w Warszawie. W sieci pojawiają się także informacje o dokładnej dacie otwarcia sklepu, jednak firma na razie nie potwierdziła żadnych informacji na ten temat. Pozostaje nam czekać na oficjalny komunikat. Jeśli faktycznie pierwszy Primark w Polsce pojawi się w Galerii Młociny w Warszawie, zakupy będziemy mogli zrobić dopiero wiosną 2019 roku.

» Primark wchodzi do Polski? Nieoficjalne doniesienia mówią o 4 sklepach

Gdzie będzie Primark w Polsce? [ADRESY SKLEPÓW]

Niestety, nie ma jeszcze żadnych potwierdzonych informacji na temat tego, gdzie i kiedy zostaną otwarte sklepy Primark w Polsce. Jeśli jednak plotki okażą się prawdą, w nowym na polskim rynku sklepie odzieżowym będziemy mogli zrobić zakupy prawdopodobnie już w marcu 2019 roku. To właśnie wtedy zapowiadane jest otwarcie Galerii Młociny w Warszawie, która jest jednym z potencjalnych punktów, w którym może pojawić się pierwszy Primark w Polsce.

» Galeria Młociny: sklepy, adres, kiedy otwarcie - najważniejsze informacje

Inna lokalizacja, która wymieniana jest jako potencjalne miejsce otwarcia Primarka w Polsce, to także Kraków. W tej chwili nie ma jednak żadnych dodatkowych informacji na ten temat.

Ubrania z irlandzkiej sieciówki cieszą się ogromną popularnością głównie ze względu na ich bardzo niską cenę i częste wyprzedaże sezonowe. W Europie zakupy w Primark możemy zrobić w ponad 350 sklepach w 11 krajach, m.in. w Belgii, Holandii, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Austrii.

RadioZET.pl/pb.pl/money.pl/KP

Oceń