Zamknij

Projekt Lady 3: uczestniczki. Kim są i co o nich wiemy? [LISTA]

Redakcja
22.05.2018 10:10
Projekt Lady 3: uczestniczki. Kim są i co o nich wiemy? [LISTA]
fot. VIPHOTO/EASTNEWS

Uczestniczki "Projekt Lady 3" poznaliśmy w pierwszym odcinku nowej edycji programu, który wyemitowany został w poniedziałek, 21 maja na antenie TVN. Kim są nowe dziewczyny i co o nich wiemy? Przedstawiamy najważniejsze informacje na temat uczestniczek "Projekt Lady 3".

"Projekt Lady 3": uczestniczki. Kim są i co o nich wiemy? Przedstawiamy listę dziewczyn, które biorą udział w tegorocznej, trzeciej już edycji programu. 

» Dni Bemowa 2018: line-up, bilety, data, miejsce [PROGRAM] «

Projekt Lady 3: uczestniczki. Kim są i co o nich wiemy?

"Projekt Lady 3" powrócił na antenę TVN! Premierowy odcinek nowej edycji programu wyemitowany został w poniedziałek, 21 maja. W pierwszym epizodzie przedstawione zostały wszystkie uczestniczki "Projekt Lady 3" - 13 zbuntowanych dziewczyn, które powalczą o tytuł prawdziwej damy. Poniżej znajdziecie pełną listę uczestniczek "Projekt Lady 3" wraz z najważniejszymi informacjami.

1. Anna Kowalewska - uczestniczka ma 18 lat i pochodzi z Warszawy.

2. Natalia Bugajska - ma 27 lat i pochodzi z Chorzowa.

3. Patrycja Hutna - 18-latka z Marzęcic.

4. Magdalena Prusinowska - 23-latka z Żar.

5. Agnieszka Koszelak - ma 21 lat i pochodzi z Gdańska.

6. Sara Kacprzak - 21-latka z Rawy Mazowieckiej.

7. Aleksandra Baryga - 24-latka pochodząca z Warszawy.

8. Anna Lewandowska - ma 21 lat i mieszka w Polach Legnickich.

9. Katarzyna Wójciak - ma 22 lata. Pochodzi z Łodzi, a obecnie mieszka w Aberdeen w Szkocji, gdzie pracuje jako barmanka.

10. Klaudia Obrzut - 21-latka z Bielsko-Białej.

11. Wiktoria Lewińska - ma 19 lat i pochodzi z Konina.

12. Sandra Rogaczewska - 21-latka mieszkająca w Rząśni.

13. Magdalena Lubacz - ma 24 lata i pochodzi z Mielca.

Która z uczestniczek "Projekt Lady 3" znajdzie się w finale programu? Odpowiedzi możemy oczekiwać już niebawem!

Projekt Lady 3: online i w TV - kiedy i gdzie oglądać?

"Projekt Lady 3" emitowany będzie w każdy poniedziałek o godzinie 21:30 na antenie TVN. Osoby, które w tym czasie nie będą mogły zasiąść przed telewizorami, będą mogły obejrzeć "Projekt Lady 3" online na internetowej platformie player.pl.

Przypominamy, że "Projekt Lady" to polski program rozrywkowy nadawany przez stację TVN od 2016 roku. Zasady reality show są bardzo proste. Uczestniczki "Projekt Lady 3", które reprezentują imprezowy styl życia, trafiły do pałacu w Rozalinie, gdzie pod okiem mentorek oraz ekspertów (Ireny Kamińskiej-Radomskiej, Tatiany Mindewicz-Puacz, Małgorzaty Rozenek-Majdan), uczone będą dobrych manier. W każdym odcinku, poczynając od drugiego epizodu, eliminowana będzie jedna uczestniczka, która najsłabiej wykonuje powierzone zadania. Do finału programu trafiają trzy dziewczyny, spośród których wybierana jest zwyciężczyni. Nagrodą jest trzymiesięczne stypendium w Eurocentres Language Cambridge School w Wielkiej Brytanii.

RadioZET.pl.JW