Zamknij

Projekt Lady 4 - kto wygrał finał? [WYNIKI, ZWYCIĘŻCZYNI PROGRAMU 2019]

Jolanta Waligóra
05.08.2019 22:28
Projekt Lady 4 - kto wygra finał? [WYNIKI, ZWYCIĘŻCZYNI PROGRAMU 2019]
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Kto wygrał "Projekt Lady" 2019? Informacje na temat tego, która z uczestniczek została zwyciężczynią 4. edycji programu, niewątpliwie wzbudzają najwięcej emocji. Długo wyczekiwany finał show odbył się w poniedziałek, 5 sierpnia. To właśnie wtedy zostały ogłoszone ostateczne wyniki i dowiedzieliśmy się, kto wygrał finał "Projekt Lady 4" i kim jest zwyciężczyni.

"Projekt Lady" 2019 - FINAŁ: kto wygrał program? Która z dziewczyn zwyciężyła show? Czy będzie to Agata Mielcarz, Dominika Wiącek czy Liubov Miruk? Po emisji finałowego odcinka 5 sierpnia zaktualizowaliśmy artykuł i sprawdziliśmy, kto wygrał "Projekt Lady 4" i kim jest zwyciężczyni programu. 

Kto wygrał Projekt Lady 4?

Informacje na temat tego, kto wygrał finał "Projekt Lady" 2019 niewątpliwie wzbudzają najwięcej emocji wśród fanów programu, którzy przez kilka ostatnich tygodni śledzili losy uczestniczek show. Miejsce w finałowym odcinku wywalczyły trzy dziewczyny i to właśnie wśród nich jest zwyciężczyni "Projekt Lady 4".

"Projekt Lady 4" wygrała Liubov Miruk.

Przypomnijmy, że szansę na wygraną miały Agata Mielcarz, Dominika Wiącek oraz Liubov Miruk. 

Projekt Lady 4 - UCZESTNICZKI. Kto wystąpi i kiedy premiera w 2019? [ZDJĘCIA]

Agata Mielcarz ma 19 lat i pochodzi z wsi Bratków. Agresywna chłopczyca. Mocno zamknięta w sobie i przepełniona złością, szybko się denerwuje. Bardzo zależy jej na akceptacji grupy, dlatego często wpada w tarapaty. Dużo imprezuje, ma problem ze swoją kobiecością. Zachowuje i ubiera się jak chłopak. Raz w życiu miała na sobie spódnicę. Jest wulgarna, zamknięta w sobie, agresywna. Jej największą pasją i miłością jest piłka nożna – jednak przez krnąbrność i notoryczne bójki została wyrzucona z drużyny piłkarskiej. Z braku innych możliwości uczy się w technikum fryzjerskim. Marzy o tym, żeby zostać policjantką - brzmi opis uczestniczki na stronie projektlady.tvn.pl.

Dominika Wiącek ma 23 lata mieszka w Kielcach. Na pierwszy rzut oka jest to wesoła dziewczyna, ale w środku zmaga się z ogromnym brakiem czułości, bliskości i wiary w siebie. Mimo ciężkiego dzieciństwa Dominika jest bardzo pogodna. Pracuje jako kelnerka w hotelu. Wychowywała się sama. Ojca nigdy nie poznała, z kolei mama pracowała za granicą. Dominika trafiała pod opiekę różnych osób. Przez całe swoje życie nie miała w nikim oparcia.

Z kolei Liubov Miruk ma 23 lata i mieszka w Bielsko-Białej. To ukraińska księgowa, która przyjechała do Polski zwabiona perspektywami lepszego życia. Nie udało jej się znaleźć pracy w zawodzie i tańczy w klubach oraz z zespołem Disco Polo. Mimo drobnej postury dziewczyna wyróżnia się z tłumu. Trudno jej nie zauważyć. Jest energiczna i krzykliwa. Na inne dziewczyny działa jak płachta na byka.

Zagłosuj

Kto powinien wygrać finał "Projekt Lady 4"?

Liczba głosów:

Finał "Projekt Lady 4" odbył się w poniedziałek, 5 sierpnia. Ostatni odcinek programu można było obejrzeć tradycyjnie w TVN o godzinie 21:30. 

Projekt Lady 2019 - kto wygrał finał programu? [WYNIKI, ZWYCIĘŻCZYNI 5.08]

O tym, kto wygrał "Projekt Lady 4", dowiedzieliśmy się podczas wielkiego i długo wyczekiwanego finału programu. Jak już wspominaliśmy powyżej, program wygrała Liubov Miruk.

W finale "Projekt Lady" 5.08.2019 Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała uczestniczki programu do atelier jednej z czołowych polskich projektantek, gdzie dziewczyny będą mogły wybrać kreację na finałową galę. Na uroczystości - oprócz mentorek - byli także eksperci, którzy brali udział w tej edycji, rodziny, uczestniczki z obecnej edycji oraz poprzednich sezonów, a także mnóstwo gości zaprzyjaźnionych z "Projektem Lady".

RadioZET.pl/projektlady.tvn.pl/JW