Zamknij

Projekt Lady 5 - FINAŁ: kiedy ostatni odcinek i kto w finale piątego sezonu? [DATA]

23.11.2020 11:14
Projekt Lady 5 - FINAŁ: kiedy ostatni odcinek i kto w finale piątego sezonu? [DATA]
fot. Beata Zawadzka/East News

Finał 5. sezonu "Projekt Lady" 2020 odbędzie się jeszcze pod koniec listopada. Do ostatniego odcinka programu TVN awansowały trzy uczestniczki i to właśnie one powalczą o zwycięstwo. Szczegółowe informacje na temat tego, kiedy finał "Projektu Lady 5" i kto wystąpi, można znaleźć poniżej.

"Projekt Lady" 2020 - FINAŁ: kiedy ostatni odcinek piątego sezonu programu? O której godzinie i gdzie oglądać? Kto znalazł się w finale? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy finał 5. sezonu "Projekt Lady" i kto wystąpi.

Projekt Lady 5 - FINAŁ: kiedy ostatni odcinek piątego sezonu 2020? [DATA]

Wiele osób, a przede wszystkim fani programu TVN, szukają w sieci informacji na temat tego, kiedy finał "Projektu Lady 5". Mamy bardzo dobre wiadomości - wszystkie szczegóły dotyczące ostatniego odcinka reality-show, są już znane. Wiadomo, że finał 5. sezonu "Projekt Lady" odbędzie się jeszcze w tym miesiącu, a dokładniej w poniedziałek, 23 listopada 2020 roku. 

Ostatni 12. odcinek programu wyemitowany zostanie tradycyjnie o godzinie 22:30 na antenie TVN. 

Projekt Lady: Mentorka Irena pijana na planie? „Musiała z pół litra albo więcej” [WIDEO]

Finał Projektu Lady 5 - kto w finale programu? [UCZESTNICZKI]

Do wielkiego finału "Projektu Lady 5" awansowały trzy uczestniczki - w ostatnim odcinku piątego sezonu programu o zwycięstwo powalczą Dagmara, Samanta i Marcelina. 

Podczas finału dziewczęta wspierać będą ich bliscy. Dagmarę, Samantę i Marcelinę czeka uroczysta gala finałowa, podczas której grono mentorskie wybierze zwyciężczynię.

Projekt Lady, sezon 6 - kiedy premiera nowych odcinków programu? [DATA]

"Projekt Lady" to polski program rozrywkowy typu reality show emitowany od 27 czerwca 2016 na antenie TVN, oparty na brytyjskim formacie Ladette to Lady. W programie bierze udział kilkanaście dziewczyn w wieku, które reprezentują imprezowy styl życia. Uczestniczki trafiają do pałacu, gdzie pod okiem ekspertów oraz mentorek (Tatiany Mindewicz-Puacz i dr Ireny Kamińskiej-Radomskiej) uczone są dobrych manier. Uczestniczki wspiera i motywuje do działania Małgorzata Rozenek-Majdan.

RadioZET.pl