Zamknij

Projekt Lady, sezon 6 - kiedy premiera nowych odcinków programu? [DATA]

19.11.2020 09:09
Projekt Lady, sezon 6 - kiedy premiera nowych odcinków programu? [DATA]
fot. Beata Zawadzka/East News

Kiedy 6. sezon "Projektu Lady"? Informacji na ten temat szuka wiele osób, a przede wszystkim fani reality-show, którzy już nie mogą doczekać się kolejnych odcinków programu. Szczegóły dotyczące daty premiery "Projektu Lady 6", można znaleźć poniżej.

"Projekt Lady 6" - kiedy szósty sezon programu TVN? Czy w ogóle powstaną nowe odcinki reality-show? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy datę premiery 6. sezonu "Projektu Lady".

Projekt Lady 6 - czy będzie szósty sezon programu TVN?

Informacje na temat tego, kiedy i czy będzie 6. sezon "Projektu Lady", szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu program cieszy się dużą popularnością, a jego fani już wyczekują kolejnych odcinków. Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość. Nie wiadomo jeszcze, czy powstanie "Projekt Lady 6".

Jak we wrześniu 2020 podawał portal WirtualneMedia.pl, reality-show "Projekt Lady 5" ogląda średnio 938 tys. widzów. TVN w czasie emisji produkcji zajmuje trzecie miejsce w rynku w grupie 4+ i drugie w 16-49.

Projekt Lady, sezon 6 - kiedy premiera nowych odcinków?

Jak już wspominaliśmy powyżej, nie wiadomo jeszcze, kiedy "Projekt Lady 6" i czy nowe odcinki w ogóle powstaną. Jeśli tylko opublikowane zostaną takie informacje, zamieścimy je w tym miejscu. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

Przypomnijmy, że finał 5. sezonu "Projekt Lady" odbędzie się w poniedziałek, 23 listopada 2020 roku. Ostatni 12. odcinek programu wyemitowany zostanie tradycyjnie o godzinie 22:30 na antenie TVN. Do wielkiego finału awansowały trzy uczestniczki - Samanta, Dagmara i Marcelina.

Projekt Lady 5 - FINAŁ: kiedy ostatni odcinek i kto w finale piątego sezonu? [DATA]

"Projekt Lady" to polski program rozrywkowy typu reality show emitowany od 27 czerwca 2016 na antenie TVN, oparty na brytyjskim formacie Ladette to Lady. W programie bierze udział kilkanaście dziewczyn w wieku, które reprezentują imprezowy styl życia. Uczestniczki trafiają do pałacu, gdzie pod okiem ekspertów oraz mentorek (Tatiany Mindewicz-Puacz i dr Ireny Kamińskiej-Radomskiej) uczone są dobrych manier. Uczestniczki wspiera i motywuje do działania Małgorzata Rozenek-Majdan. 

RadioZET.pl