Zamknij

Promocja 55% Rossmann: KWIECIEŃ 2019 - od kiedy promocja 55% i na czym polega? [ZASADY, WARUNKI]

Karolina Piotrowska
26.04.2019 15:51
Promocja Rossmann: KWIECIEŃ 2019 - od kiedy promocja 55%, na czym polega i co kupić? [ZASADY]
fot. Shutterstock

Promocja 55% Rossmann w kwietniu 2019 dotyczy kosmetyków do makijażu. Ta oferta co roku obejmuje produkty z różnych kategorii i cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów. Sprawdzamy, które kosmetyki będzie można kupić taniej, ile będzie trwać akcja oraz na czym dokładnie polega najnowsza oferta drogerii, czyli promocja 55% na kolorówkę w Rossmann kwiecień 2019 i kto może z niej skorzystać.

Promocja 55% Rossmann - kwiecień 2019: zasady promocji 55% na kolorówkę, czyli kosmetyki do makijażu. Na czym polega, co kupić taniej i od kiedy zaczyna obowiązywać oferta? Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat nowej promocji 55% w Rossmannie: jakie produkty kupić, ile trwa promocja, jakie są zasady i kto może z niej skorzystać.

» Rossmann - promocja kwiecień 2019: co kupić na promocji 55% w Rossmannie?

Rossmann - PROMOCJA 55% KWIECIEŃ 2019: od kiedy, na czym polega i ile trwa?

Najnowsza kwietniowa promocja w Rossmannie 55% na kolorówkę obejmie różne produkty do makijażu. Akcja promocyjna, która za każdym razem cieszy się ogromną popularnością wśród klientów rozpoczęła się:

  • dla klientów VIP - we wtorek, 16 kwietnia
  • dla wszystkich klientów - w piątek, 19 kwietnia

Promocja w Rossmannie, czyli 55% na kosmetyki do makijażu potrwa około 2 tygodnie lub do wyczerpania zapasów.

» Rossmann: promocja -55% na kosmetyki - od kiedy na wiosnę 2019? [ZASADY]

Kosmetyki, które obejmie promocja 55% w Rossmannie w kwietniu 2019 będą oznaczone specjalną etykietą, podobnie jak w przypadku poprzednich edycji akcji. Pełną listę kosmetyków można będzie znaleźć w regulaminie, który zostanie udostępniony na stronie internetowej drogerii Rossmann na kilka godzin przed rozpoczęciem się promocji na kosmetyki do makijażu.

Aby skorzystać z promocji 55% w Rossmannie w kwietniu 2019 na kosmetyki do makijażu, należy być uczestnikiem Klubu Rossmann.

Zagłosuj

Czy skorzystasz z nowej promocji w Rossmannie?

Liczba głosów:

» Promocja 55% w Rossmannie: co obejmuje i jakie kosmetyki kupić taniej? [LISTA MAREK 2019]

Zasady promocji 55% w Rossmannie - KWIECIEŃ 2019 [WARUNKI]

Promocja 55% w Rossmannie w kwietniu 2019 będzie obowiązywać zarówno online, jak i stacjonarnie w sklepach. Aby móc skorzystać z promocji 55% na kosmetyki do makijażu w Rossmannie w kwietniu 2019, trzeba wybrać minimum 3 dowolne produkty, które biorą udział w akcji. Muszą one różnić się kodem kreskowym lub numerem katalogowym w e-sklepie. Dopiero gdy spełnimy wszystkie warunki promocji 55% w Rossmannie, zostanie nam naliczony rabat.

Jeden uczestnik Klubu Rossmann prawdopodobnie będzie mógł skorzystać z akcji promocyjnej 55% w Rossmannie w kwietniu 2019 maksymalnie 3 razy. Taka zasada obowiązywała również podczas poprzedniej edycji akcji rabatowej.

Klub Rossmann - co to, jak dołączyć, jak to działa i jak wykorzystać punkty? [ZASADY]

Aby skorzystać z promocji 55% na kosmetyki w Rossmannie w kwietniu 2019, przy kasie należy okazać zarejestrowaną kartę Klubu Rossmann. Karta dostępna jest w aplikacji mobilnej Klubu Rossmann oraz po zalogowaniu się na stronę internetową drogerii. Warto pamiętać, że tak jak w przypadku poprzednich akcji zgodnie z regulaminem produkty pełnowartościowe, zakupione w drogerii stacjonarnej w ramach promocji 55% w kwietniu 2019 nie podlegają zwrotom ani wymianie. Odstępując od umowy w przypadku zakupów w drogerii internetowej należy zwrócić cały zestaw. 

Więcej informacji na temat promocji 55% w Rossmannie w kwietniu 2019 będzie można znaleźć w regulaminie, który będzie dostępny na stronie internetowej drogerii.

» Rossmann 2019: promocja -55% na kosmetyki - do kiedy potrwa? [DATA]

RadioZET.pl/KP