Zamknij

Promocja Rossmann 1+1 - od kiedy promocja na kosmetyki beBio i na co obowiązuje? [CZERWIEC 2019]

Karolina Piotrowska
11.06.2019 14:50
Promocja Rossmann 1+1 - od kiedy promocja na kosmetyki beBio i na co obowiązuje? [CZERWIEC 2019]
fot. Piotr Molecki/East News

Promocja Rossmann na kosmetyki beBio 1+1 to idealna okazja, aby uzupełnić zapasy w swojej kosmetyczce lub wypróbować nowości dostępne w drogerii. Sprawdzamy, od kiedy do kiedy obowiązuje najnowsza oferta, ile trwa i jakie produkty obejmuje promocja Rossmann 1+1 gratis na kosmetyki beBio Ewy Chodakowskiej.

Promocja 1+1 w Rossmannie na kosmetyki beBio - od kiedy do kiedy potrwa i jakie są zasady promocji 1+1 gratis? Które produkty można kupić taniej? Sprawdzamy zasady, warunki i daty promocji na kosmetyki beBio w Rossmannie oraz inne ważne informacje na temat akcji.

Rossmann - PROMOCJA 1+1 na beBio: od kiedy, na czym polega i ile trwa?

Najnowsza promocja w Rossmannie 1+1 gratis na kosmetyki beBio Ewy Chodakowskiej obejmuje wybrane produkty z oferty. Są to dezodoranty, żele pod prysznic oraz balsamy do ciała w różnych zapachach. Akcja promocyjna drogerii rozpoczęła się we wtorek, 11 czerwca i potrwa do soboty, 15 czerwca lub do wyczerpania zapasów. 

Kosmetyki, które obejmuje promocja 1+1 na beBio w Rossmannie są oznaczone specjalną etykietą, podobnie jak w przypadku innych akcji w drogerii. Pełną listę produktów można znaleźć w regulaminie, który jest dostępny na stronie internetowej drogerii Rossmann.

Promocja Rossmann 2+2: CZERWIEC 2019 - od kiedy, na czym polega i co kupić? [ZASADY]

Zasady promocji 1+1 gratis na beBio w Rossmannie - CZERWIEC 2019 [WARUNKI]

Promocja 1+1 na beBio w Rossmannie obowiązuje zarówno online, jak i stacjonarnie w sklepach. Aby móc skorzystać z promocji 1+1 gratis w Rossmannie w czerwcu 2019 na produkty Ewy Chodakowskiej nie trzeba być uczestnikiem Klubu Rossmann. Należy wybrać 2 dowolne produkty, które biorą udział w akcji. Rabat zostaje naliczony w koszyku. Gratis otrzymamy tańszy produkt.

Więcej informacji na temat promocji 1+1 na beBio w Rossmannie można na stronie internetowej drogerii.

RadioZET.pl/KP