Zamknij

Promocja Rossmann 2+2: LIPIEC 2019 - od kiedy, na czym polega? [ZASADY, WARUNKI]

Karolina Piotrowska
23.07.2019 14:46
Promocja Rossmann 2+2: LIPIEC 2019 - od kiedy i na czym polega? [ZASADY, WARUNKI]
fot. Shutterstock

Promocja Rossmann na lipiec 2019 dotyczy różnych kosmetyków do opalania, a także obejmuje produkty chroniące przed owadami. Akcja o nazwie "Najbezpieczniej pod słońcem" rozpoczęła się w drugiej połowie miesiąca. Sprawdzamy, które produkty można kupić taniej, ile potrwa akcja oraz na czym dokładnie polega najnowsza oferta drogerii, czyli promocja 2+2 w Rossmann lipiec 2019 i kto może z niej skorzystać.

Promocja 2+2 Rossmann - lipiec 2019: zasady promocji 2+2 gratis "Najbezpieczniej pod słońcem". Na czym polega, co kupić taniej i od kiedy zaczyna obowiązywać oferta? Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat nowej promocji 2+2 w Rossmannie: jakie produkty kupić, ile trwa promocja, jakie są zasady i kto może z niej skorzystać.

Rossmann - PROMOCJA LIPIEC 2019: od kiedy, na czym polega i ile trwa?

Najnowsza lipcowa promocja w Rossmannie 2+2 gratis "Najbezpieczniej pod słońcem" obejmuje produkty do opalania i środki odstraszające owady.

Akcja promocyjna drogerii, która za każdym razem cieszy się ogromną popularnością wśród klientów, rozpoczęła się w poniedziałek, 22 lipca i potrwa do końca miesiąca, czyli do 31 lipca lub do wyczerpania zapasów.

Kosmetyki, które obejmuje promocja 2+2 w Rossmannie w lipcu 2019 są oznaczone specjalną etykietą, podobnie jak w przypadku poprzednich edycji. Pełną listę produktów można znaleźć w regulaminie akcji, który zostanie udostępniony na stronie internetowej drogerii Rossmann na kilka godzin przed rozpoczęciem się promocji 2+2 gratis.

rossmann

Zasady promocji 2+2 gratis w Rossmannie - LIPIEC 2019 [WARUNKI]

Aby móc skorzystać z promocji 2+2 gratis w Rossmannie w lipcu 2019 na produkty do opalania i na środki odstraszające owady należy być uczestnikiem Klubu Rossmann i wybrać 4 dowolne produkty, które biorą udział w akcji. Muszą one różnić się kodem kreskowym lub numerem katalogowym w e-sklepie. Dopiero gdy spełnimy wszystkie warunki promocji 2+2 w Rossmannie, zostanie nam naliczony rabat. Gratis otrzymamy 2 tańsze produkty.

Promocja 2+2 w Rossmannie w lipcu 2019 obowiązuje zarówno online, jak i stacjonarnie w sklepach. Jeden Uczestnik Klubu Rossmann może skorzystać z akcji promocyjnej 2+2 w Rossmannie w lipcu wyłącznie jeden raz.

Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji akcji, aby móc skorzystać z promocji 2+2 w Rossmannie w lipcu 2019 przy kasie trzeba okazać zarejestrowaną kartę Klubu Rossmann (w przypadku zakupów online należy zalogować się na swoje konto). Karta dostępna jest w aplikacji mobilnej Klubu Rossmann oraz po zalogowaniu się na stronę internetową drogerii.

Warto pamiętać, że tak jak w przypadku poprzednich akcji zgodnie z regulaminem produkty pełnowartościowe, zakupione w drogerii stacjonarnej w ramach promocji 2+2 w lipcu 2019 nie podlegają zwrotom ani wymianie. Odstępując od umowy w przypadku zakupów w drogerii internetowej należy zwrócić cały zestaw. 

Więcej informacji na temat promocji 2+2 w Rossmannie w lipcu 2019 będzie można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie internetowej drogerii.

RadioZET.pl/rossmann.pl/KP