Zamknij

Promocja Rossmann 2+2: MAJ 2019 - od kiedy, na czym polega i co kupić? [ZASADY]

Karolina Piotrowska
24.05.2019 11:50
Promocja Rossmann 2+2: MAJ 2019 - od kiedy, na czym polega i co kupić? [ZASADY]
fot. Shutterstock

Promocja Rossmann na maj 2019 dotyczyć będzie różnych produktów do pielęgnacji twarzy. Akcja o nazwie "Pielęgnuj swój blask" rozpocznie się już pod koniec miesiąc i obejmie kosmetyki z różnych kategorii. Sprawdzamy, które produkty będzie można kupić taniej, ile potrwa akcja oraz na czym dokładnie będzie polegać najnowsza oferta drogerii, czyli promocja 2+2 w Rossmann maj 2019 i kto będzie mógł z niej skorzystać.

Promocja 2+2 Rossmann - maj 2019: zasady promocji 2+2 gratis "Pielęgnuj swój blask". Na czym polega, co kupić taniej i od kiedy zaczyna obowiązywać oferta? Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat nowej promocji 2+2 w Rossmannie: jakie produkty kupić, ile trwa promocja, jakie są zasady i kto może z niej skorzystać.

» Rossmann: promocja -55% na kosmetyki - od kiedy na wiosnę 2019? [ZASADY]

Rossmann - PROMOCJA MAJ 2019: od kiedy, na czym polega i ile trwa?

Najnowsza majowa promocja w Rossmannie 2+2 gratis "Pielęgnuj swój blask" obejmuje zarówno produkty damskie, jak i męskie, a także produkty w wersjach miniaturowych z większości kategorii dostępnych w drogerii, m.in. kremy na dzień i na noc, maseczki, ampułki i wiele innych.

Akcja promocyjna drogerii, która za każdym razem cieszy się ogromną popularnością wśród klientów, rozpoczęła się we wtorek, 21 maja i potrwa do końca miesiąca, czyli do 31 maja lub do wyczerpania zapasów.

Dodatkowo w drogerii pojawiła się promocja na Dzień Mamy 2019. W sprzedaży dostępne są zestawy 2+3 gratis w specjalnych cenach.

Dzień Matki 2019 - PROMOCJE, kody rabatowe, przeceny i obniżki w sklepach [26.05]

Kosmetyki, które obejmuje promocja 2+2 w Rossmannie w maju 2019 będą oznaczone specjalną etykietą, podobnie jak w przypadku poprzednich edycji. Pełną listę produktów można będzie znaleźć w regulaminie akcji, który zostanie udostępniony na stronie internetowej drogerii Rossmann na kilka godzin przed rozpoczęciem się promocji 2+2 gratis.

Klub Rossmann - co to, jak dołączyć, jak to działa i jak wykorzystać punkty? [ZASADY]

Zasady promocji 2+2 gratis w Rossmannie - MAJ 2019 [WARUNKI]

Promocja 2+2 w Rossmannie w marcu 2019 prawdopodobnie będzie obowiązywać zarówno online, jak i stacjonarnie w sklepach. Aby móc skorzystać z promocji 2+2 gratis w Rossmannie w marcu 2019 na produkty do pielęgnacji twarzy należy być uczestnikiem Klubu Rossmann i wybrać 4 dowolne produkty, które biorą udział w akcji. Muszą one różnić się kodem kreskowym lub numerem katalogowym w e-sklepie. Dopiero gdy spełnimy wszystkie warunki promocji 2+2 w Rossmannie, zostanie nam naliczony rabat. Gratis otrzymamy 2 tańsze produkty.

Jeden Uczestnik Klubu Rossmann będzie mógł skorzystać z akcji promocyjnej 2+2 w Rossmannie w maju wyłącznie jeden raz.

Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji akcji, aby móc skorzystać z promocji 2+2 w Rossmannie w maju 2019 przy kasie trzeba okazać zarejestrowaną kartę Klubu Rossmann (w przypadku zakupów online należy zalogować się na swoje konto). Karta dostępna jest w aplikacji mobilnej Klubu Rossmann oraz po zalogowaniu się na stronę internetową drogerii.

Warto pamiętać, że tak jak w przypadku poprzednich akcji zgodnie z regulaminem produkty pełnowartościowe, zakupione w drogerii stacjonarnej w ramach promocji 2+2 w maju 2019 nie podlegają zwrotom ani wymianie. Odstępując od umowy w przypadku zakupów w drogerii internetowej należy zwrócić cały zestaw. 

Więcej informacji na temat promocji 2+2 w Rossmannie w maju 2019 będzie można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie internetowej drogerii.

Rossmann - promocja 55% na kosmetyki: co kupić na promocji 55% w Rossmannie? [KWIECIEŃ 2019]

RadioZET.pl/KP