Zamknij

Promocja Rossmann 2+2: MARZEC 2019 - na czym polega i co kupić? [ZASADY]

Redakcja
09.03.2019 13:33
Promocja Rossmann 2+2: MARZEC 2019 - na czym polega i co kupić? [ZASADY]
fot. Shutterstock

Promocja Rossmann na marzec 2019 dotyczy przede wszystkim produktów do włosów. Akcja o nazwie "Poczuj wiosnę we włosach" rozpoczęła się w Dniu Kobiet i obejmuje kosmetyki z różnych kategorii. Sprawdzamy, które produkty można kupić taniej, ile będzie trwać akcja oraz na czym dokładnie polega najnowsza oferta drogerii, czyli promocja 2+2 w Rossmann marzec 2019 i kto może z niej skorzystać.

Promocja 2+2 Rossmann - marzec 2019: zasady promocji 2+2 gratis "Poczuj wiosnę we włosach". Na czym polega, co kupić taniej i od kiedy zaczyna obowiązywać oferta? Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat nowej promocji 2+2 w Rossmannie: jakie produkty kupić, ile trwa promocja, jakie są zasady i kto może z niej skorzystać.

» Rossmann: promocja -55% na kosmetyki - od kiedy na wiosnę 2019? [ZASADY]

Rossmann - PROMOCJA MARZEC 2019: od kiedy, na czym polega i ile trwa?

Najnowsza marcowa promocja w Rossmannie 2+2 gratis "Poczuj wiosnę we włosach" obejmuje zarówno produkty damskie, jak i męskie, a także produkty w wersjach miniaturowych z większości kategorii dostępnych w drogerii, m.in. szampony, odżywki, produkty do koloryzacji, panki, lakiery i inne.

Akcja promocyjna, która za każdym razem cieszy się ogromną popularnością wśród klientów, rozpoczęła się w piątek, 8 marca i potrwa aż do czwartku, 21 marca lub do wyczerpania zapasów.

Kosmetyki, które obejmuje promocja 2+2 w Rossmannie w marcu 2019 są oznaczone specjalną etykietą, podobnie jak w przypadku poprzednich edycji. Pełną listę kosmetyków można będzie znaleźć w regulaminie akcji, który został udostępniony na stronie internetowej drogerii Rossmann na kilka godzin przed rozpoczęciem się promocji 2+2 gratis.

Aby skorzystać z promocji 2+2 w Rossmannie w marcu 2019 na produkty do pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji włosów, należy być uczestnikiem Klubu Rossmann. Gratis otrzymamy 2 tańsze produkty.

Zagłosuj

Czy skorzystasz z nowej promocji w Rossmannie?

Liczba głosów:

Zasady promocji 2+2 gratis w Rossmannie - MARZEC 2019 [WARUNKI]

Promocja 2+2 w Rossmannie w marcu 2019 obowiązuje zarówno online, jak i stacjonarnie w sklepach. Aby móc skorzystać z promocji 2+2 gratis w Rossmannie w marcu 2019, trzeba wybrać 4 dowolne produkty, które biorą udział w akcji. Muszą one różnić się kodem kreskowym lub numerem katalogowym w e-sklepie. Dopiero gdy spełnimy wszystkie warunki promocji 2+2 w Rossmannie, zostanie nam naliczony rabat.

Jeden Uczestnik Klubu Rossmann może skorzystać z akcji promocyjnej 2+2 w Rossmannie w marcu wyłącznie jeden raz.

Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji akcji, aby móc skorzystać z promocji 2+2 w Rossmannie w marcu 2019 przy kasie trzeba okazać zarejestrowaną kartę Klubu Rossmann. Karta dostępna jest w aplikacji mobilnej Klubu Rossmann oraz po zalogowaniu się na stronę internetową drogerii. Warto pamiętać, że tak jak w przypadku poprzednich akcji zgodnie z regulaminem produkty pełnowartościowe, zakupione w drogerii stacjonarnej w ramach promocji 2+2 w marcu 2019 nie podlegają zwrotom ani wymianie. Odstępując od umowy w przypadku zakupów w drogerii internetowej należy zwrócić cały zestaw. 

Więcej informacji na temat promocji 2+2 w Rossmannie w marcu 2019 można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie internetowej drogerii.

» Dzień Kobiet 2019 - PROMOCJE, kody rabatowe, zniżki w sklepach [LISTA] 

RadioZET.pl/KP