Zamknij

Promocja Rossmann 2+2: SIERPIEŃ 2019 - do kiedy, na czym polega? [ZASADY, WARUNKI]

Jolanta Waligóra
23.08.2019 09:20
Promocja Rossmann 2+2: SIERPIEŃ 2019 - od kiedy, na czym polega? [ZASADY, WARUNKI]
fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Promocja Rossmann na sierpień 2019 dotyczyć będzie produktów z kategorii: pielęgnacja ciała i ust, odżywki do włosów i do paznokci oraz maseczki do twarzy. Akcja rozpocznie się już w drugiej połowie miesiąca. Sprawdzamy, które produkty będzie można kupić taniej, ile potrwa akcja oraz przedstawiamy zasady promocji 2+2 w Rossmannie w sierpniu 2019.

Promocja 2+2 Rossmann - sierpień 2019: zasady promocji 2+2 gratis "akcja - regeneracja". Na czym polega, co kupić taniej i od kiedy zaczyna obowiązywać oferta? Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat nowej promocji 2+2 w Rossmannie w sierpniu: jakie produkty kupić, ile trwa promocja, jakie są zasady i kto może z niej skorzystać.

Rossmann - promocja sierpień 2019: do kiedy oraz na czym polega?

Informacje na temat tego, od kiedy promocja w Rossmannie w sierpniu 2019 i na czym polega obniżka, szczególnie interesują wiele osób, które chcą uzupełnić braki w swoich kosmetyczkach. Najnowsza promocja w Rossmannie w sierpniu 2019 2+2 obejmować będzie produkty z kategorii: pielęgnacja ciała i ust, odżywki do włosów i do paznokci oraz maseczki do twarzy.

Promocja w Rossmannie "Regeneracja" rozpocznie się w środę, 21 sierpnia i potrwa do soboty, 31 sierpnia lub do wyczerpania zapasów. Oznacza to, że najnowsza akcji drogerii trwać będzie ponad tydzień.

Kosmetyki, które obejmuje promocja 2+2 w Rossmannie w sierpniu 2019 będą oznaczone specjalną etykietą, podobnie jak w przypadku poprzednich edycji. Pełną listę produktów można będzie znaleźć w regulaminie akcji, który zostanie udostępniony na stronie internetowej drogerii Rossmann na kilka godzin przed rozpoczęciem się promocji 2+2 gratis.

Promocja Rossmann 2+2 - sierpień 2019: zasady i warunki akcji

Aby można było skorzystać z promocji 2+2 w Rossmannie w sierpniu 2019 na produkty do pielęgnacji ciała i ust, odżywki do włosów i do paznokci oraz maseczki do twarzy, należy być uczestnikiem Klubu Rossmann i wybrać 4 dowolne produkty, które biorą udział w akcji "Regeneracja". Muszą one różnić się kodem kreskowym lub numerem katalogowym w e-sklepie. Dopiero, gdy spełnimy wszystkie warunki promocji 2+2 w Rossmannie 2019, zostanie nam naliczony rabat. Gratis otrzymamy 2 tańsze produkty.

Promocja w Rossmannie w sierpniu 2019 będzie obowiązywać zarówno online, jak i stacjonarnie w sklepach. Prawdopodobnie jeden Uczestnik Klubu Rossmann będzie mógł skorzystać z akcji promocyjnej 2+2 w Rossmannie w sierpniu wyłącznie jeden raz.

Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji akcji, aby móc skorzystać z promocji 2+2 w Rossmannie w sierpniu 2019 przy kasie trzeba okazać zarejestrowaną kartę Klubu Rossmann (w przypadku zakupów online należy zalogować się na swoje konto). Karta dostępna jest w aplikacji mobilnej Klubu Rossmann oraz po zalogowaniu się na stronę internetową drogerii.

Warto pamiętać, że tak jak w przypadku poprzednich akcji zgodnie z regulaminem produkty pełnowartościowe, zakupione w drogerii stacjonarnej w ramach promocji 2+2 w sierpniu 2019 nie podlegają zwrotom ani wymianie. Odstępując od umowy, w przypadku zakupów w drogerii internetowej, należy zwrócić cały zestaw. 

Więcej informacji na temat promocji 2+2 w Rossmannie w sierpniu 2019 będzie można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie internetowej drogerii.

RadioZET.pl/KP/JW