Zamknij

Promocja Rossmann 2+2: WRZESIEŃ 2018 - na czym polega i co kupić? [ZASADY]

Redakcja
11.09.2018 11:35
Promocja Rossmann 2+2: WRZESIEŃ 2018 - na czym polega i co kupić? [ZASADY]
fot. Shutterstock

Promocja 2+2 w Rossmannie we wrześniu 2018 nosi nazwę "Zacznij dzień z czystą przyjemnością" i obowiązuje przede wszystkim na żele pod prysznic, produkty do higieny jamy ustnej oraz antyperspiranty. W specjalnej ofercie dostępne są zarówno damskie, jak i męskie produkty. Sprawdzamy, które kosmetyki będzie można kupić taniej, ile będzie trwać akcja oraz na czym dokładnie polega najnowsza oferta drogerii, czyli promocja 2+2 w Rossmannie wrzesień 2018 i kto może z niej skorzystać.

Promocja 2+2 w Rossmannie we wrześniu 2018 - zasady promocji 2+2 gratis "ZACZNIJ DZIEŃ Z CZYSTĄ PRZYJEMNOŚCIĄ": na czym polega, co kupić taniej i od kiedy zaczyna obowiązywać oferta? Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat nowej promocji 2+2 w Rossmannie: jakie produkty kupić, ile trwa promocja, jakie są zasady i kto może z niej skorzystać.

Rossmann - PROMOCJA WRZESIEŃ 2018: na czym polega i ile trwa?

Najnowsza wrześniowa promocja w Rossmannie 2+2 gratis "Zacznij dzień z czystą przyjemnością" obejmuje produkty z kategorii: żele pod prysznic, higiena jamy ustnej, antyperspiranty. Akcja promocyjna drogerii, która za każdym razem cieszy się ogromną popularnością wśród klientów, rozpoczęła się w poniedziałek, 10 września i potrwa aż do środy, 19 września lub do wyczerpania zapasów. Aby skorzystać z promocji 2+2 w Rossmannie we wrześniu 2018 na kosmetyki, należy być uczestnikiem Klubu Rossmann. Gratis otrzymamy 2 tańsze produkty.

Promocja obowiązuje zarówno na produkty damskie, jak i męskie, a także na produkty w wersjach miniaturowych, które przydają się np. podczas podróży. Kosmetyki, które obejmuje promocja 2+2 w Rossmannie we wrześniu 2018 są oznaczone specjalną etykietą, podobnie jak w przypadku poprzednich edycji. Pełną listę kosmetyków można znaleźć w regulaminie akcji, który został udostępniony na stronie internetowej drogerii Rossmann na kilka godzin przed rozpoczęciem się promocji 2+2 gratis.

» Promocja w Rossmannie 2018: -55% na kosmetyki - KIEDY startuje? [DATA]

Zagłosuj

Czy skorzystasz z najnowszej promocji w Rossmannie?

Liczba głosów:

Zasady promocji 2+2 gratis w Rossmannie - WRZESIEŃ 2018

Promocja 2+2 w Rossmannie we wrześniu 2018 obowiązuje zarówno online, jak i stacjonarnie w sklepach. Aby móc skorzystać z promocji 2+2 gratis w Rossmannie we wrześniu 2018, trzeba wybrać 4 dowolne kosmetyki, które biorą udział w akcji, np. pastę i szczoteczkę do zębów, antyperspirant, żel pod prysznic. Muszą one różnić się kodem kreskowym lub numerem katalogowym w e-sklepie. Dopiero gdy spełnimy wszystkie warunki promocji 2+2 w Rossmannie, zostanie nam naliczony rabat.

Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji akcji, aby móc skorzystać z promocji 2+2 w Rossmannie we wrześniu 2018 przy kasie trzeba okazać zarejestrowaną kartę Klubu Rossmann. Karta dostępna jest w aplikacji mobilnej Klubu Rossmann oraz po zalogowaniu się na stronę internetową drogerii. Warto pamiętać, że tak jak w przypadku poprzednich akcji zgodnie z regulaminem produkty pełnowartościowe, zakupione w drogerii stacjonarnej w ramach promocji 2+2 we wrześniu 2018 nie podlegają zwrotom ani wymianie. Odstępując od umowy w przypadku zakupów w drogerii internetowej należy zwrócić cały zestaw. 

Więcej informacji na temat promocji 2+2 w Rossmannie we wrześniu 2018 można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie internetowej drogerii.

RadioZET.pl/KP