Zamknij

Promocja Rossmann -55%: WRZESIEŃ 2019 - od kiedy, na czym polega? [ZASADY, WARUNKI]

Karolina Piotrowska
16.09.2019 13:55
Promocja Rossmann -55%: WRZESIEŃ 2019 - od kiedy, na czym polega? [ZASADY, WARUNKI]
fot. Shutterstock

Promocja Rossmann na wrzesień 2019 dotyczyć będzie prawdopodobnie - tak jak co roku - różnych kosmetyków do makijażu, czyli tzw. "kolorówki". Akcja co roku cieszy się ogromną popularnością. Sprawdzamy, które produkty będzie można kupić taniej, ile potrwa akcja oraz na czym dokładnie polegać będzie nowa oferta drogerii, czyli promocja -55% na kolorówkę w Rossmann wrzesień 2019 i kto może z niej skorzystać.

Promocja -55% Rossmann - wrzesień 2019: zasady promocji na kolorówkę. Na czym polega, co kupić taniej i od kiedy zaczyna obowiązywać oferta? Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat nowej promocji -55% w Rossmannie: jakie produkty kupić, ile potrwa promocja, jakie są zasady i kto będzie mógł z niej skorzystać.

Promocja Rossmann PAŹDZIERNIK 2019 - od kiedy i na czym polega Festiwal Promocji? [ZASADY, WARUNKI]

Rossmann - PROMOCJA WRZESIEŃ 2019: od kiedy, na czym polega i ile trwa?

Najnowsza wrześniowa promocja w Rossmannie -55% na kolorówkę pojawiła się w połowie września, czyli sporo wcześniej niż w przypadku poprzednich edycji akcji. Na stronie internetowej drogerii już kilka tygodni wcześniej zaczynały pojawiać się pierwsze oficjalne informacje na ten temat. Według nich promocja 55% na kolorówkę w Rossmannie rozpocząć się miała w poniedziałek, 16 września 2019 roku i potrwać do końca miesiąca. Istniało także prawdopodobieństwo, że dla najbardziej aktywnych klientek drogerii akcja rozpocznie się nawet tydzień wcześniej. Wówczas otrzymaliby one odpowiednie powiadomienia w aplikacji mobilnej Klubu Rossmann.

Jak się okazało, promocja rozpoczęła się właśnie w poniedziałek, 16 września i potrwa do końca miesiąca, jednak nie jest to promocja -55%. W Rossmannie we wrześniu zasady akcji zostały lekko zmienione. Tym razem zniżki wynoszą 40, 50, 60, a nawet 70%, a w niektórych szafach pojawią się także oferty oparte na zasadzie 1+1 gratis. 

Kosmetyki, które obejmuje promocja w Rossmannie we wrześniu 2019 są oznaczone specjalną etykietą, podobnie jak w przypadku poprzednich edycji. Pełną listę produktów będzie można znaleźć w regulaminie akcji, który został udostępniony na stronie internetowej drogerii Rossmann na kilka godzin przed rozpoczęciem się promocji na kolorówkę.

Gdy tylko pojawią się kolejne potwierdzone informacje na temat promocji -55% na kolorówkę w Rossmannie we wrześniu 2019, będziemy aktualizować ten artykuł.

Promocja w Rossmannie 2019: -55% na kosmetyki do makijażu - kiedy na jesień? [DATA, ZASADY]

Zasady promocji do 70% w Rossmannie - WRZESIEŃ 2019 [WARUNKI]

Wiadomo już, że aby móc skorzystać z promocji do 70% w Rossmannie we wrześniu 2019 na produkty do makijażu 

nie trzeba będzie należeć do Klubu Rossmann.

 Nie trzeba będzie również wybierać minimum 3 dowolnych produktów. Warto jednak pamiętać, że dopiero gdy spełnimy wszystkie warunki promocji -55% na kolorówkę w Rossmannie, zostanie nam naliczony rabat.

Promocja -55% w Rossmannie we wrześniu 2019 obowiązuje zarówno w sklepie internetowym i w sklepach stacjonarnych, jednak nie jest możliwe złożenie zamówienia z odbiorem osobistym. Każdy klient i uczestnik Klubu Rossmann może skorzystać z akcji promocyjnej -55% w Rossmannie we wrześniu dowolną liczbę razy, a nie tak jak w przypadku poprzednich edycji, kiedy mogły to być maksymalnie 3 razy.

Aby móc skorzystać z promocji -55% w Rossmannie we wrześniu 2019 przy kasie nie trzeba okazywać zarejestrowanej karty Klubu Rossmann (a w przypadku zakupów online - zalogować się na swoje konto).

Więcej informacji na temat promocji -55% w Rossmannie we wrześniu 2019 można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie internetowej drogerii.

RadioZET.pl/rossmann.pl/KP