Zamknij

Promocja Rossmann KWIECIEŃ 2020 - od kiedy i na jakie kosmetyki? [ZASADY, WARUNKI]

Karolina Piotrowska
06.04.2020 12:32
Promocja Rossmann KWIECIEŃ 2020 - od kiedy i na jakie kosmetyki? [ZASADY, WARUNKI]
fot. Shutterstock

Promocje Rossmann na kwiecień 2020 rozpoczęły się już na początku miesiąca i dotyczą różnych marek kosmetycznych - zarówno produktów do pielęgnacji, jak i tych do makijażu. Akcje rabatowe drogerii w każdym miesiącu cieszą się ogromną popularnością. Sprawdzamy, które produkty będzie można kupić taniej, ile potrwają promocje w Rossmann w kwietniu 2020 oraz na czym dokładnie polegać będzie nowa oferta drogerii i kto może skorzystać ze zniżek.

Promocja Rossmann KWIECIEŃ 2020 - od kiedy i na jakie kosmetyki? Co kupić taniej i od kiedy zaczyna obowiązywać oferta? Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat nowej promocji w Rossmannie na kwiecień 2020: gazetka, jakie produkty kupić, ile potrwa promocja, jakie są zasady i warunki oraz kto będzie mógł z niej skorzystać.

Rossmann - PROMOCJA KWIECIEŃ 2020: od kiedy, na czym polega i ile trwa? [GAZETKA]

Najnowsze promocje w Rossmannie w kwietniu 2020 pojawiły się już na początku miesiąca. Nowa akcja rabatowa drogerii rozpoczęła się dokładnie w środę, 1 kwietnia 2020 roku i potrwa aż do piątku, 24 kwietnia lub do wyczerpania zapasów z danej oferty. Nowe promocje pojawiły się na stronie internetowej i w drogeriach stacjonarnych, gdzie można znaleźć gazetkę Rossmann na kwiecień 2020, w której opisane są wszystkie szczegóły akcji.

Rossmann PROMOCJA 2020: -55% na kosmetyki do makijażu. Kiedy na wiosnę? [DATA]

Tym razem promocja w Rossmannie na kwiecień 2020 nie jest promocją -55% na kolorówkę, czyli kosmetyki do makijażu, tak jak zdarzało się to w poprzednich latach. W Rossmannie w kwietniu 2020 jak na razie akcja rabatowa obejmuje jedynie wybrane marki kosmetyczne, a przede wszystkim wybrane produkty do pielęgnacji czy perfumy.

Kosmetyki, które obejmuje promocja w Rossmannie w kwietniu 2020 są oznaczone specjalną etykietą, podobnie jak w przypadku innych akcji rabatowych w drogerii. Pełną listę produktów będzie można znaleźć m.in. na stronie internetowej drogerii Rossmann w dniu rozpoczęcia się promocji. Są to m.in. produkty do włosów, kosmetyki do pielęgnacji, perfumy damskie i męskie oraz wiele innych.

Zasady promocji w Rossmannie - KWIECIEŃ 2020 [WARUNKI]

Aby móc skorzystać z promocji w Rossmannie w kwietniu 2020 nie trzeba należeć do Klubu Rossmann, jednak w drogerii pojawia się wiele ofert, które są dedykowane tylko Klubowiczom. Dopiero gdy spełnimy wszystkie warunki wybranej przez nas promocji w Rossmannie, zostanie nam naliczony rabat.

Promocja w Rossmannie w kwietniu 2020 obowiązuje zarówno w sklepie internetowym i w sklepach stacjonarnych. Każdy klient i uczestnik Klubu Rossmann może skorzystać z danej akcji promocyjnej w Rossmannie w kwietniu 2020 dowolną liczbę razy, jednak wybrane produkty można kupować w ograniczonej liczbie na jedną osobę. Mogą być również zmieniona godziny pracy poszczególnych drogerii. Więcej informacji na ten temat, a także wszelkie szczegóły promocji w Rossmannie 2020 można znaleźć m.in. na stronie internetowej sklepu.

RadioZET.pl/KP