Zamknij

Promocja Rossmann LIPIEC 2020 - od kiedy i na jakie kosmetyki? [GAZETKA, ZASADY, WARUNKI]

03.07.2020 12:10
Promocja Rossmann LIPIEC 2020 - od kiedy i na jakie kosmetyki? [GAZETKA, ZASADY, WARUNKI]
fot. Shutterstock

Promocje Rossmann na lipiec 2020 rozpoczną się już na początku miesiąca i będą dotyczyć różnych marek kosmetycznych - zarówno produktów do pielęgnacji, jak i tych do makijażu. Akcje rabatowe drogerii w każdym miesiącu cieszą się ogromną popularnością. Sprawdzamy, które produkty tym razem będzie można kupić taniej, ile potrwają promocje w Rossmann w lipcu 2020 oraz na czym dokładnie polegać będzie nowa oferta drogerii i kto może skorzystać ze zniżek.

Promocja Rossmann LIPIEC 2020 - od kiedy i na jakie kosmetyki? Co kupić taniej i od kiedy zaczyna obowiązywać oferta? Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat nowej promocji w Rossmannie na lipiec 2020: gazetka, jakie produkty kupić, ile potrwa promocja, jakie są zasady i warunki oraz kto będzie mógł z niej skorzystać.

Promocja w Rossmannie - rabat na zakupy: jak skorzystać z 20% zniżki? [ZASADY, WARUNKI]

Rossmann - PROMOCJA LIPIEC 2020: od kiedy, na czym polega i ile trwa? [GAZETKA]

Najnowsze promocje w Rossmannie w lipcu 2020 pojawią się już na początku miesiąca. Nowa akcja rabatowa drogerii rozpocznie się dokładnie w środę, 1 lipca 2020 roku i potrwa aż do środy, 15 lipca lub do wyczerpania zapasów z danej oferty.

Tym razem promocja w Rossmannie na lipiec 2020 nie jest promocją -55% na kolorówkę, czyli kosmetyki do makijażu, a obowiązywać będzie oferta "2+2 gratis dla zadbanych dłoni i stóp". W Rossmannie w lipcu 2020 promocja i specjalna akcja rabatowa obejmuje również wybrane produkty do pielęgnacji ciała, włosów czy też perfumy, a także wybrane marki kosmetyczne, m.in. zniżki do 40% na Bourjois.

Kosmetyki, które obejmuje promocja w Rossmannie w lipcu 2020 są oznaczone specjalną etykietą, podobnie jak w przypadku innych akcji rabatowych w drogerii. Pełną listę produktów będzie można znaleźć m.in. na stronie internetowej drogerii Rossmann w dniu rozpoczęcia się promocji. Są to m.in. produkty do włosów, kosmetyki do pielęgnacji, perfumy damskie i męskie oraz wiele innych.

W tym miesiącu w Rossmannie w promocji można kupić również m.in. wybrane szampony do włosów, odżywki, farby, maski i inne produkty do pielęgnacji i stylizacji włosów. Oprócz tego przecenione są także wybrane pasty do zębów, szczoteczki, żele pod prysznic, produkty przeciwko ukąszeniom owadów, a także produkty łagodzące po ukąszeniu owadów, balsamy i emulsje do opalania, kremy po opalaniu, kremy do twarzy, produkty do pielęgnacji stóp, produkty do depilacji dla kobiet, a także wybrane produkty dla mężczyzn: maszynki, dezodoranty, mydła, żele i pianki do golenia, olejki i balsamy pielęgnacyjne do brody i zarostu i wiele innych.

Nowe promocje pojawiły się na stronie internetowej i w drogeriach stacjonarnych, gdzie można znaleźć pełną gazetkę Rossmann na lipiec 2020, w której opisane są wszystkie szczegóły akcji.

Zasady promocji w Rossmannie - LIPIEC 2020 [WARUNKI]

Aby móc skorzystać z promocji w Rossmannie w lipcu 2020 nie trzeba należeć do Klubu Rossmann, jednak w drogerii pojawia się wiele ofert, w tym również "2+2 gratis dla zadbanych dłoni i stóp", które są dedykowane tylko Klubowiczom lub posiadaczom karty Rossnę!. Dopiero gdy spełnimy wszystkie warunki wybranej przez nas promocji w Rossmannie, zostanie nam naliczony rabat. W aplikacji można znaleźć również inne oferty 2+2 gratis, a wszystkie promocje są ważne do końca roku.

Promocja w Rossmannie w lipcu 2020 obowiązuje zarówno w sklepie internetowym i w sklepach stacjonarnych. Każdy klient i uczestnik Klubu Rossmann może skorzystać z danej akcji promocyjnej w Rossmannie w lipcu 2020 dowolną liczbę razy, jednak wybrane produkty można kupować w ograniczonej liczbie na jedną osobę. Mogą być również zmieniona godziny pracy poszczególnych drogerii. Więcej informacji na ten temat, a także wszelkie szczegóły promocji w Rossmannie 2020 można znaleźć m.in. na stronie internetowej sklepu.

RadioZET.pl