Zamknij

Promocja Rossmann PAŹDZIERNIK 2019 - od kiedy i na czym polega Festiwal Promocji? [ZASADY, WARUNKI]

Karolina Piotrowska
02.10.2019 13:17
Promocja Rossmann PAŹDZIERNIK 2019 - od kiedy i na czym polega Festiwal Promocji? [ZASADY, WARUNKI]
fot. Shutterstock

Promocja Rossmann na październik 2019 dotyczyć będzie różnych marek kosmetycznych - zarówno produktów do pielęgnacji, jak i m.in. dodatków do domu. Akcja rabatowa drogerii w każdym miesiącu cieszy się ogromną popularnością. Sprawdzamy, które produkty będzie można kupić taniej, ile potrwa promocja w Rossmann w październiku 2019 oraz na czym dokładnie polegać będzie nowa oferta drogerii, czyli Festiwal Promocji i kto może skorzystać ze zniżek.

Promocja Rossmann PAŹDZIERNIK 2019 - od kiedy i na czym polega Festiwal Promocji? Co kupić taniej i od kiedy zaczyna obowiązywać oferta? Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat nowej promocji w Rossmannie na październik 2019: jakie produkty kupić, ile potrwa promocja, jakie są zasady i warunki oraz kto będzie mógł z niej skorzystać.

Rossmann - PROMOCJA PAŹDZIERNIK 2019: od kiedy, na czym polega i ile trwa Festiwal Promocji?

Najnowsza październikowa promocja w Rossmannie pojawiła się już na początku miesiąca. Festiwal Promocji - bo tak nazywa się nowa akcja rabatowa drogerii - rozpoczął się we wtorek, 1 października 2019 roku i potrwa dwa tygodnie, a dokładniej do wtorku, 15 października lub do wyczerpania zapasów z danej oferty.

Tym razem promocja w Rossmannie na październik 2019 nie jest promocją -55%, tak jak to było w poprzednich latach. W Rossmannie we październiku zasady akcji zostały lekko zmienione. Możemy spodziewać się ofert opartych na zasadzie 1+1 gratis, 2+2 gratis, 2+1 gratis, -50% i wiele, wiele innych, a z każdej z nich można korzystać bez ograniczeń.

Kosmetyki, które obejmuje promocja w Rossmannie w październiku 2019 są oznaczone specjalną etykietą, podobnie jak w przypadku poprzednich edycji. Pełną listę produktów będzie można znaleźć w regulaminie akcji, który został udostępniony na stronie internetowej drogerii Rossmann na kilka godzin przed rozpoczęciem się promocji.

Promocja w Rossmannie 2019: -55% na kosmetyki do makijażu - kiedy na jesień? [DATA, ZASADY]

Zasady Festiwalu Promocji w Rossmannie - WRZESIEŃ 2019 [WARUNKI]

Wiadomo już, że aby móc skorzystać z promocji w Rossmannie w październiku 2019 

nie trzeba należeć do Klubu Rossmann.

 Warto jednak pamiętać, że dopiero gdy spełnimy wszystkie warunki wybranej przez nas promocji w Rossmannie w ramach Festiwalu Promocji, zostanie nam naliczony rabat. Co ważne - z akcji mogą skorzystać nie tylko członkowie Klubu Rossmann, ale wszyscy klienci.

Promocja w Rossmannie w październiku 2019 obowiązuje zarówno w sklepie internetowym i w sklepach stacjonarnych. Każdy klient i uczestnik Klubu Rossmann może skorzystać z akcji promocyjnej w Rossmannie w październiku 2019 dowolną liczbę razy, a nie tak jak w przypadku poprzednich edycji, kiedy mogły to być np. maksymalnie 3 razy.

Aby móc skorzystać z Festiwalu Promocji w Rossmannie w październiku 2019 przy kasie nie trzeba okazywać zarejestrowanej karty Klubu Rossmann (a w przypadku zakupów online - logować się na swoje konto).

Więcej informacji na temat Festiwalu Promocji w Rossmannie 2019 można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie internetowej drogerii.

RadioZET.pl/rossmann.pl/KP