Zamknij

Promocja Rossmann STYCZEŃ 2020 - od kiedy i na jakie kosmetyki? [ZASADY, WARUNKI]

Karolina Piotrowska
16.01.2020 15:00
Promocja Rossmann STYCZEŃ 2020 - od kiedy i na jakie kosmetyki? [ZASADY, WARUNKI]
fot. Shutterstock

Promocje Rossmann na styczeń 2020 rozpoczęły się już na początku miesiąca i dotyczyły różnych marek kosmetycznych - zarówno produktów do pielęgnacji, jak i tych do makijażu oraz m.in. dodatków i gadżetów do domu. Akcje rabatowe drogerii w każdym miesiącu cieszą się ogromną popularnością. Sprawdzamy, które produkty będzie można kupić taniej, ile potrwają promocje w Rossmann w styczniu 2020 oraz na czym dokładnie polegać będzie nowa oferta drogerii i kto może skorzystać ze zniżek.

Promocja Rossmann STYCZEŃ 2020 - od kiedy i na jakie kosmetyki? Co kupić taniej i od kiedy zaczyna obowiązywać oferta? Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat nowej promocji w Rossmannie na styczeń 2020: jakie produkty kupić, ile potrwa promocja, jakie są zasady i warunki oraz kto będzie mógł z niej skorzystać.

Rossmann - PROMOCJA STYCZEŃ 2020: od kiedy, na czym polega i ile trwa?

Najnowsze styczniowe promocja w Rossmannie pojawiły się już na początku miesiąca. Nowa akcja rabatowa drogerii rozpoczęła się dokładnie w sobotę, 28 grudnia 2019 roku i trwała ponad dwa tygodnie, a dokładniej do środy, 15 stycznia lub do wyczerpania zapasów z danej oferty. Nowe promocje pojawiły się na stronie internetowej i w drogeriach stacjonarnych od 16 stycznia 2020 roku i potrwają do końca miesiąca, czyli do piątku, 31 stycznia.

Tym razem promocja w Rossmannie na styczeń 2020 nie była promocją -55%, tak jak zdarzało się to w poprzednich latach. W Rossmannie w styczniu jak na razie akcja rabatowa obejmuje jedynie wybrane produkty. Nie ma również ofert opartych na zasadzie 1+1 gratis, 2+2 gratis, 2+1 gratis i innych tego typu.

Kosmetyki, które obejmuje promocja w Rossmannie w styczniu 2020 są oznaczone specjalną etykietą, podobnie jak w przypadku innych akcji rabatowych w drogerii. Pełną listę produktów będzie można znaleźć m.in. na stronie internetowej drogerii Rossmann w dniu rozpoczęcia się promocji. Są to m.in. produkty do włosów, kosmetyki do makijażu i wiele innych.

Promocja Superpharm LUTY 2020 - od kiedy Dni LifeStyle i na jakie marki? [ZASADY, WARUNKI]

Zasady promocji w Rossmannie - STYCZEŃ 2020 [WARUNKI]

Aby móc skorzystać z promocji w Rossmannie w styczniu 2020 nie trzeba należeć do Klubu Rossmann, jednak w drogerii pojawia się wiele ofert, które są dedykowane tylko Klubowiczom. Dopiero gdy spełnimy wszystkie warunki wybranej przez nas promocji w Rossmannie, zostanie nam naliczony rabat.

Promocja w Rossmannie w styczniu 2020 obowiązuje zarówno w sklepie internetowym i w sklepach stacjonarnych. Każdy klient i uczestnik Klubu Rossmann może skorzystać z danej akcji promocyjnej w Rossmannie w styczniu 2020 dowolną liczbę razy.

Więcej informacji na temat promocji w Rossmannie 2020 można znaleźć m.in. na stronie internetowej drogerii.

RadioZET.pl/KP