Zamknij

Promocja Rossmann WRZESIEŃ 2020 - od kiedy i na jakie kosmetyki? [GAZETKA, ZASADY, WARUNKI]

11.09.2020 10:37
Promocja Rossmann WRZESIEŃ 2020 - od kiedy i na jakie kosmetyki? [GAZETKA, ZASADY, WARUNKI]
fot. Shutterstock

Promocje Rossmann na wrzesień 2020 rozpoczną się już na początku miesiąca i będą dotyczyć różnych marek kosmetycznych - zarówno produktów do pielęgnacji, jak i tych do makijażu. Akcje rabatowe drogerii w każdym miesiącu cieszą się ogromną popularnością. Sprawdzamy, które produkty tym razem będzie można kupić taniej, ile potrwają promocje w Rossmann we wrześniu 2020 oraz na czym dokładnie polegać będzie nowa oferta drogerii i kto może skorzystać ze zniżek.

Promocja Rossmann WRZESIEŃ 2020 - od kiedy i na jakie kosmetyki? Co kupić taniej i od kiedy zaczyna obowiązywać oferta? Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat nowej promocji w Rossmannie na wrzesień 2020: gazetka, jakie produkty kupić, ile potrwa promocja, jakie są zasady i warunki oraz kto będzie mógł z niej skorzystać.

Rossmann - PROMOCJA WRZESIEŃ 2020: od kiedy, na czym polega i ile trwa? [GAZETKA]

Najnowsze promocje w Rossmannie we wrześniu 2020 pojawiły się już na początku miesiąca. Nowa akcja rabatowa drogerii rozpocznie się dokładnie w środę, 1 września 2020 roku i potrwa aż do wtorku, 15 września lub do wyczerpania zapasów z danej oferty.

Tym razem promocja w Rossmannie na wrzesień 2020 nie jest promocją -55% na kolorówkę, czyli kosmetyki do makijażu, a obowiązywać będzie oferta z dedykowanej gazetki. W Rossmannie promocja i specjalna akcja rabatowa obejmuje również wybrane produkty do pielęgnacji ciała, włosów czy też perfumy, a także wybrane marki kosmetyczne, m.in. zniżki do 50% na podkłady. Nowe promocje pojawiły się na stronie internetowej i w drogeriach stacjonarnych, gdzie można znaleźć pełną gazetkę Rossmann na wrzesień 2020, w której opisane są wszystkie szczegóły akcji.

Kosmetyki, które obejmuje promocja w Rossmannie we wrześniu 2020 są oznaczone specjalną etykietą, podobnie jak w przypadku innych akcji rabatowych w drogerii. Pełną listę produktów będzie można znaleźć m.in. na stronie internetowej drogerii Rossmann w dniu rozpoczęcia się promocji.

W tym miesiącu w Rossmannie w promocji można kupić również m.in. wybrane szampony do włosów, odżywki, farby, maski i inne produkty do pielęgnacji i stylizacji włosów. Oprócz tego przecenione są także wybrane pasty do zębów, szczoteczki, żele pod prysznic, kremy do twarzy i wiele innych. W wybranych punktach stacjonarnych można także trafić na specjalne promocje, które obowiązują tylko w danej drogerii.

Zasady promocji w Rossmannie - WRZESIEŃ 2020 [WARUNKI]

Aby móc skorzystać z promocji w Rossmannie we wrześniu 2020 nie trzeba należeć do Klubu Rossmann, jednak w drogerii pojawia się wiele ofert, które są dedykowane tylko Klubowiczom lub posiadaczom karty Rossnę!. Dopiero gdy spełnimy wszystkie warunki wybranej przez nas promocji w Rossmannie, zostanie nam naliczony rabat.

Promocja w Rossmannie w lipcu 2020 obowiązuje zarówno w sklepie internetowym i w sklepach stacjonarnych. Każdy klient i uczestnik Klubu Rossmann może skorzystać z danej akcji promocyjnej w Rossmannie we wrześniu 2020 dowolną liczbę razy, jednak wybrane produkty można kupować w ograniczonej liczbie na jedną osobę. Mogą być również zmieniona godziny pracy poszczególnych drogerii. Więcej informacji na ten temat, a także wszelkie szczegóły promocji w Rossmannie 2020 można znaleźć m.in. na stronie internetowej sklepu.

RadioZET.pl