Zamknij

Promocja Superpharm WRZESIEŃ 2020 - od kiedy i na jakie produkty? [ZASADY, WARUNKI]

15.09.2020 14:14
Promocja Superpharm WRZESIEŃ 2020 - od kiedy i na jakie produkty? [ZASADY, WARUNKI]
fot. Shutterstock

Nowe promocje w Superpharm we wrześniu 2020 pozwolą klientom kupić kosmetyki wybranych marek nawet o 50% taniej. Jeśli akurat kończą nam się ulubione produkty do pielęgnacji lub makijażu, sezonowe przeceny to idealny moment, aby uzupełnić braki w kosmetyczce. Akcja rabatowa drogerii za każdym razem cieszy się ogromną popularnością. Sprawdzamy informacje o najnowszej ofercie drogerii: na czym polega promocja w Superpharm we wrześniu 2020, ile będzie trwać, kto może z niej skorzystać oraz jakie marki i produkty obejmują zniżki.

Promocja Superpharm WRZESIEŃ 2020 - od kiedy, na jakie marki obowiązuje promocja i jakie kosmetyki można kupić taniej? Sprawdzamy, od kiedy zaczyna obowiązywać oferta i pozostałe informacje na temat nowej promocji w Superpharm na wrzesień 2020: jakie produkty kupić, ile potrwa, jakie są zasady i warunki oraz kto będzie mógł z niej skorzystać.

Promocja Rossmann WRZESIEŃ 2020 - od kiedy i na jakie kosmetyki? [GAZETKA, ZASADY, WARUNKI]

SUPERPHARM - PROMOCJA WRZESIEŃ 2020: od kiedy, na czym polega i ile trwa?

Najnowsza promocja w Superpharm na wrzesień 2020 pojawiła się już na początku miesiąca. Nowa akcja rabatowa w drogerii rozpoczęła się we wtorek, 9 września i potrwa do środy, 16 września lub do wyczerpania zapasów z danej kategorii. Dodatkowo obowiązuje również oferta "Poczuj moc regeneracji", która potrwa od 2 września do 16 września lub do wyczerpania zapasów.

Poniżej zamieszczamy szczegółową listę marek kosmetycznych, na które obowiązuje promocja w ramach nowej promocji w Superpharm. Zniżki naliczają się zarówno w drogerii online, jak również w punkach stacjonarnych.

  • zniżki do 40% w ramach akcji "Poczuj moc regeneracji"
  • cała marka D'ALCHEMY -25% (kosmetyki do pielęgnacji i oczyszczania twarzy oraz ciała, 50-200 ml)
  • Produkty FROSCH - do 50% taniej
  • dermokosmetyki w niższych cenach
  • wybrane rodzaje perfum w niższych cenach

Kosmetyki i produkty, które obejmuje promocja w Superpharm we wrześniu 2020 są oznaczone specjalną etykietą, podobnie jak w przypadku innych akcji rabatowych w drogerii. Pełną listę produktów można znaleźć m.in. na stronie internetowej drogerii i w regulaminie akcji.

Zasady promocji w Superpharm - WRZESIEŃ 2020 [WARUNKI]

Aby móc skorzystać z promocji w Superpharm we wrześniu 2020, nie trzeba należeć do Klubu LifeStyle, jednak niektóre oferty mogą wymagać okazania aktywnej karty klubowicza podczas zakupów w drogerii stacjonarnej lub podania danych przypisanych do konta LifeStyle umożliwiających identyfikację, przy kasie, przed rozpoczęciem skanowania produktów. W przypadku drogerii internetowej użytkownik musi być zalogowany na swoje konto w drogerii internetowej Super-Pharm i połączyć je z kontem LifeStyle. Dopiero gdy spełnimy wszystkie warunki wybranej przez nas promocji w Superpharm we wrześniu 2020, zostanie nam naliczony rabat.

Osoba niebędąca członkiem Klubu LifeStyle może dołączyć do Klubu, zgodnie z Regulaminem Klubu dostępnym na stronie: www.superpharm.pl/lifestyle, także w czasie trwania Promocji, a następnie skorzystać z Promocji.

RadioZET.pl