Zamknij

Promocja w Biedronce na kosmetyki: 3+1 za darmo – zasady, LISTA produktów

Redakcja
17.04.2018 11:26
Promocja w Biedronce na kosmetyki 3+1 za darmo potrwa do soboty, 21 kwietnia.
fot. GERARD/REPORTER/EASTNEWS

Kolejna promocja w Biedronce wystartowała w poniedziałek, 16 kwietnia. Akcja 3+1 za darmo dotyczy wszystkich kosmetyków, które dostępne są w sklepie i potrwa do soboty, 21 kwietnia. Sprawdzamy szczegóły promocji i listę produktów. Jakie są zasady akcji i kto może z niej skorzystać?

Promocja w Biedronce: kosmetyki za darmo. Kup trzy kosmetyki a czwarty dostaniesz gratis! Przedstawiamy szczegóły akcji - zasady i listę produktów objętych promocją.

» Biedronka: godziny otwarcia sklepów od poniedziałku do niedzieli «

Promocja w Biedronce na kosmetyki: 3+1 gratis - zasady akcji

Jeszcze niedawno Biedronka rozdawała produkty za darmo, z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości, a już wystartowała kolejna akcja 3+1, w której można otrzymać kosmetyki za darmo w Biedronce. Zasady są bardzo proste. Uczestnikiem akcji może zostać każda osoba, która w czasie trwania promocji dokona jednorazowego zakupu, tj. na jednym paragonie, czterech kosmetyków objętych akcją. Klient, który dokona wspomnianego zakupu, otrzyma rabat o wartości najtańszego z tych czterech produktów. 

Co istotne, klient może kupić zarówno cztery takie same kosmetyki, jak i cztery różne produkty. Jednak w ramach jednej transakcji, uczestnik akcji może nabyć maksymalnie dwanaście kosmetyków. Promocja w Biedronce wystartowała w poniedziałek, 16 kwietnia i potrwa do soboty, 21 kwietnia lub do wyczerpania zapasów. 

biedra

Kosmetyki za darmo w Biedronce: LISTA produktów

Promocja w Biedronce 3+1 za darmo obejmować będzie łącznie ok. 1400 produktów. Wśród nich znajdziemy m.in. pasty i szczoteczki do zębów, farby do włosów, szampony i odżywki do włosów, żele pod prysznic, balsamy do ciała, kremy do rąk, pianki do golenia, żele do twarzy, golarki, płyny do płukania ust, pumeksy do stóp, gąbki do kąpieli, mydła, plastry, maseczki do twarzy, nici dentystyczne, płukanki do włosów, produkty do stylizacji włosów, wody perfumowane, wody toaletowe, perfumy, antyperspiranty, peelingi do ciała, tusze do rzęs, fluidy, lakiery do paznokci, suche szampony, róże, błyszczyki, pomadki oraz gumki do włosów.

RadioZET.pl/JW