Zamknij

Promocja w Hebe 2018: 40% na marki makijażowe - kwietniowa obniżka

Redakcja
06.04.2018 16:07
Promocja w Hebe 2018: 40% na marki makijażowe - kwietniowa obniżka
fot. Wlodzimierz Wasyluk/EASTNEWS

Najnowsze promocje w Hebe, czyli 40% na marki makijażowe oraz 50 hitów -50%, rozpoczynają się w czwartek, 5 kwietnia. To doskonała okazja, aby uzupełnić swoje braki w kosmetyczce. Za które dokładnie produkty zapłacimy mniej? Sprawdzamy gazetkę promocyjną Hebe.

Promocja w Hebe 2018: 40% na marki makijażowe. Sprawdzamy, od kiedy do kiedy potrwa najnowsza promocja w Hebe oraz za produkty, jakich marek zapłacimy mniej.

» Promocja w Rossmannie 2018: KWIECIEŃ -49% lub -55% na kolorówkę «

Promocja w Hebe 2018: 40% na marki makijażowe w kwietniu

Sklepy Hebe wystartowały z nową obniżką. Promocja w Hebe 2018 -40% na marki makijażowe potrwa przez siedem dni, a dokładniej od czwartku, 5 kwietnia do środy, 11 kwietnia lub do wyczerpania zapasów. Wśród marek makiażowych objętych promocją znalazły się m.in. Loreal Paris, Max Factor, Bell HYPOallergenic, Maybelline, Ingrid, Hean, Eveline, kosmetyki AA, Bourjois Paris oraz Rimmel. Jak czytamy na oficjalnej stronie Hebe, promocja -40% nie dotyczy zestawów oraz marek: Makeup Revolution, Gosh, Essence, Catrice, Revlon oraz Lirene.

Dodatkowo sklepy Hebe objęły promocją -50%, 50 hitów. Oferta obowiązuje od wtorku, 3 kwietnia do środy, 11 kwietnia lub do wyczerpania zapasów. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na oficjalnej stronie - hebe.pl.

Aktualne promocje w Hebe: kwiecień 2018 - gazetka promocja Hebe

W gazetce promocyjnej Hebe znajdziemy wszystkie produkty, które aktualnie objęte są promocją. Wśród nich znajdują się wspomniane wcześniej wybrane marki makijażowe, 50 hitów oraz produkty Dove - kup dwa produkty Dove, a mydełko otrzymasz za 1 grosz. Gazetki promocyjne Hebe dostępne są zarówno na stronie internetowej drogerii, jak i w sklepach Hebe zlokalizowanych w całej Polsce.

hebe

RadioZET.pl/JW