Zamknij

Promocja w Rossmannie 2018: -55% na kosmetyki - kiedy? [ZASADY, DATA]

Redakcja
18.10.2018 10:03
Promocja w Rossmannie 2018: -55% na kosmetyki - kiedy? [ZASADY, DATA]
fot. screen z youtube/Rossmann Polska

Kiedy promocja w Rossmannie 2018 -55% na kosmetyki do makijażu? Na rozpoczęcie obniżek czeka wiele kobiet, które chciałyby uzupełnić braki w swojej kosmetyczce i nie tylko. Zazwyczaj Rossmann organizuje dwie podobne promocje w ciągu roku - jedną na wiosnę, drugą na jesieni. Sprawdzamy dokładną datę rozpoczęcia się długo wyczekiwanej promocji i przedstawiamy jej zasady.

Promocja w Rossmannie 2018: -55 procent na kosmetyki do makijażu. Kiedy startuje na jesieni? Jakie są jej zasady? Sprawdzamy informacje na temat daty promocji w Rossmannie 2018 oraz przedstawiamy zasady.

» Kosmetyki testowanie i nietestowane na zwierzętach - LISTA PRODUKTÓW 2018 «

Rossmann - promocja -55% na kosmetyki: KIEDY startuje na jesieni 2018? [DATA]

Wiele kobiet, które chciałyby uzupełnić braki w swojej kosmetyczce i nie tylko zastanawia się, kiedy promocja w Rossmannie -55% na kolorówki. Data została podana! Długo wyczekiwana promocja rozpocznie się we wtorek, 9 października. Obniżki obowiązywać będą przez blisko dwa tygodnie, do piątku, 19 października lub do wyczerpania zapasów. W tych dniach z promocji -55% na kosmetyki w Rossmannie mogą skorzystać wszyscy posiadacze Karty Rossmann.

Co więcej, najaktywniejsi klubowicze z promocji mogli skorzystać wcześniej, bo już od 29 września. 

» Rossmann 2018: promocja -55% na kosmetyki - do kiedy potrwa? [DATA] «

Promocja w Rossmannie 2018: -55% na kosmetyki do makijażu - ZASADY. Jak skorzystać?

Zasady promocji w Rossmannie -55% na kolorówki są proste. Wszystkie osoby, które chcą skorzystać z atrakcyjnej obniżki, muszą zakupić minimum 3 produkty objęte promocją. Należy pamiętać, że muszą to być trzy różne produkty. Rabat -55% nie łączy się z innymi promocjami. Z oferty promocyjnej można skorzystać maksymalnie trzy razy.

» Promocja Rossmann: KWIECIEŃ 2019 - od kiedy promocja 55%, na czym polega i co kupić? [ZASADY]

Produkty objęte promocją w Rossmannie w październiku 2018 będą oznaczone specjalną etykietą, podobnie jak w przypadku poprzednich edycji. Pełną listę produktów można znaleźć w regulaminie akcji, który został udostępniony na stronie internetowej drogerii Rossmann na kilka godzin przed rozpoczęciem się promocji 55% na kosmetyki do makijażu.

Produkty objęte promocją -55% w Rossmannie to m.in. podkłady, pomadki, błyszczyki, cienie do powiek, korektory pod oczy, eyelinery, kredki, lakiery, pudry, rozświetlacze, róże, bronzery, tusze do rzęs, konturówki.

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW