Zamknij

Promocje na Dzień Dziecka 2019 - BIEDRONKA: co można kupić taniej? [GAZETKA PROMOCYJNA]

Karolina Piotrowska
31.05.2019 12:35
Promocje na Dzień Dziecka 2019 - BIEDRONKA: co można kupić taniej? [GAZETKA PROMOCYJNA]
fot. Shutterstock

Promocje na Dzień Dziecka 2019 w Biedronce zaczęły obowiązywać już od poniedziałku, 27 maja i potrwają aż do 1 czerwca. W sieci sklepów znajdziemy wyjątkowe prezenty dla najmłodszych, a także wiele słodyczy w specjalnych cenach. Sprawdzamy szczegóły dotyczące promocji na Dzień Dziecka 2019 w Biedronce i co najbardziej opłaca się kupić.

Promocje w Biedronce na Dzień Dziecka 2019 to doskonała okazja, by kupić najmłodszym, z okazji ich święta, wyjątkowy prezent. Jakie akcesoria tym razem będziemy mogli zakupić taniej? Sprawdzamy, jakie produkty znalazły się w nowej gazetce promocyjnej Biedronki, która obowiązuje od 25 maja.

» Dzień Dziecka 2019 - WARSZAWA: atrakcje, wydarzenia, imprezy na Dzień Dziecka [1.06]

Co kupić w Biedronce na Dzień Dziecka 2019? [PROMOCJE]

Dzień Dziecka 2019 wypada tradycyjnie 1 czerwca. W tym roku najmłodsi będą świętować w sobotę. Z tej okazji, jedna z największych sieci handlowych w Polsce przygotowała specjalne promocje. Gazetka promocyjna Biedronki od 27 maja obowiązywać będzie aż do Dnia Dziecka 2019 lub do wyczerpania zapasów. W tym okresie za wiele produktów dedykowanych najmłodszym zapłacimy mniej. Wśród artykułów objętych promocją znajdziemy zarówno zabawki i ubranka dla dziewczynek, jak i dla chłopców, a także wybrane słodycze.

» Dzień Dziecka 2019: prezenty. Co kupić dzieciom? [DLA PRZEDSZKOLAKA, DLA NIEMOWLAKA]

Dodatkowo w dniach 27.05 - 01.06. (lub do wyczerpania zapasów) przy zakupie produktów za minimum 50 zł książkę - 3. część przygód Słodziaków będzie można kupić za 1,99 zł. 

» Dzień Dziecka - ŻYCZENIA: śmieszne, krótkie i rymowane wierszyki [1.06]

Promocja na Dzień Dziecka 2019 - Biedronka: gazetka od 27.05. do 1.06.

Promocje na Dzień Dziecka 2019 w Biedronce pozwolą zaoszczędzić na wielu prezentach dla najmłodszych. W czasie trwania akcji i nowej gazetki promocyjnej będzie można kupić m.in. gry planszowe, książki i inne zabawki. Oprócz tego w piątek i w sobotę przy zakupie zabawek będzie można otrzymać nawet do 100% rabatu na książkę. Każda kupiona zabawka to rabat na kolejną książkę. Zakup książki i zabawki musi się odbyć na jednym paragonie. Uczestnik otrzyma rabat na książkę w wysokości ceny kupowanej zabawki, przy czym rabat nie może być wyższy niż cena książki. Liczba książek objętych rabatem równa się liczbie zakupionych zabawek. Więcej informacji i szczegóły oferty można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie internetowej sieci sklepów Biedronka.

W poniższej galerii zamieściliśmy także najlepsze promocje na Dzień Dziecka 2019 w Biedronce z nowej gazetki od 27.05. do 1.06. Więcej na temat znajdziecie na oficjalnej stronie Biedronki: biedronka.pl.

» Biedronka: godziny otwarcia sklepów od poniedziałku do niedzieli

Przypominamy, że Biedronka w związku z wejściem w życie ustawy o zakazie handlu wydłużyła godziny otwarcia swoich sklepów. W każdy piątek i sobotę supermarkety będą czynne o godzinę dłużej (minimum do godziny 22.00). Dodatkowo w godzinach szczytu, w piątki i w soboty, będą otwarte wszystkie kasy w sklepie. W zależności od lokalizacji, ich zakres godzinowy może się jednak różnić. Mimo tego gwarancja otwarcia wszystkich kas Biedronki obejmie 5 godzin w każdym z tych dni.

RadioZET.pl/KP