Zamknij

Promocje w Biedronce i Lildu na majówkę 2020 - co będzie można kupi tanio? [GAZETKA PROMOCYJNA]

Karolina Piotrowska
30.04.2020 14:03
Promocje w Biedronce i Lildu na majówkę 2020 - co będzie można kupić tanio? [GAZETKA]
fot. Shutterstock

Gdzie zrobić tanie zakupy na majówkę 2020? Promocje w Biedronce i Lidlu, gazetki z ofertami na długi weekend majowy oraz akcje rabatowe są już dostępne. Sprawdzamy, jakie produkty będzie można kupić taniej oraz szczegóły oferty na majówkę 2020 i promocje w Biedronce i Lidlu.

Promocje w Biedronce i Lildu na majówkę 2020 - co będzie można kupić tanio? Gazetka Biedronki i Lidla na długi weekend majowy 2020 oraz specjalne oferty i promocje na majówkę 2020, a także gdzie warto zrobić zakupy na grilla - informacje na ten temat zebraliśmy poniżej.

Grill na balkonie 2020 - czy można legalnie rozpalić grilla w bloku? [MANDAT]

Majówka 2020: PROMOCJE w Biedronce i Lidlu - gdzie zrobić zakupy na grilla?

Niestety, w tym roku długi weekend majowy wypada w kalendarzu dość niekorzystnie. Święto Pracy, czyli 1 maja wypada w piątek, natomiast Święto Konstytucji 3 Maja w piątek. Dodatkowo panująca epidemia koronawirusa pokrzyżowała plany wyjazdowe wielu Polaków, którzy chcieli spędzić majówkę 2020 poza miejscem zamieszkania.

Czy można rozpalić grilla na swojej posesji i czy można robić grilla na podwórku lub w ogrodzie?

W sklepach nie brakuje jednak promocji na majówkę 2020, którą można spędzić w domu razem z najbliższymi. Tradycyjnie przedłużony weekend jest okazją do otwarcia "sezonu grillowego", co z pewnością skutkować będzie wzmożonym zapotrzebowaniem na niektóre produkty. Dodatkowo przed nami kilka dni bez handlu: piątek, 1 maja i niedziela, 3 maja. Warto zaplanować wcześniej zakupy na majówkę 2020, dlatego sprawdzamy, gdzie warto je zrobić i w których sklepach będzie można kupić najważniejsze produkty i akcesoria na grilla.

Promocje w Biedronce na majówkę 2020 - co będzie można kupić taniej? [GAZETKA]

Gazetka promocyjna w Biedronce i promocje na majówkę 2020 w większości obowiązują już od poniedziałku, 27 kwietnia. Wśród ofert znalazło się wiele artykułów na grilla, takich jak kiełbasa czy różne rodzaje mięsa i serów na grilla, sosy oraz akcesoria do grillowania: tacki do grilla, podpałka, węgiel drzewny i inne. Obowiązują także specjalne promocje na majówkę 2020, m.in. przy zakupie 2 sztuk produktów Madero, obowiązuje rabat 40% na tańszy produkt. Podobna promocja obowiązuje na gotowe pizze. W niższych cenach można kupić także warzywa, owoce, ryby, pieczywo, a także różnego rodzaju słone przekąski, np. chipsy, paluszki, orzeszki i inne. Dostępny jest także szeroki wybór piwa i napojów, słodyczy, lodów i kawy.

Gazetkę i wszystkie promocje w Biedronce na majówkę 2020 można znaleźć na stronie internetowej sklepu.

Lidl - promocje na majówkę 2020 i gazetka z pełną ofertą

W sieci Lidl promocje na majówkę 2020 i na grilla już trwają. W gazetce od 27.04. można znaleźć ofertę o nazwie "Grilluj! domowym sposobem". W promocji oraz w specjalnych cenach można kupić m.in. mięso na grilla w przyprawach, warzywa, sosy, sałatki, gotowe mieszanki na grilla i nie tylko. Oprócz tego w ofercie dostępny jest szeroki wybór piwa, napojów i pieczywa. Dodatkowo przy zakupach produktów za minimum 139 zł gratis można otrzymać worek brykietu węgla drzewnego 2,5 kg. Szczegóły tej promocji w Lidlu na majówkę 2020 i dokładny regulamin można znaleźć m.in. na stronie internetowej sklepu.

Pełną ofertę, gazetkę Lidla na majówkę 2020, promocje i wszystkie szczegóły można znaleźć na stronie internetowej oraz w sklepach stacjonarnych.

RadioZET.pl/KP