Zamknij

Przebojowe Opole 2019 - gdzie i o której godzinie oglądać online i w TV? [30.06]

Jolanta Waligóra
28.06.2019 15:19
Przebojowe Opole 2019 - gdzie i o której godzinie oglądać online i w TV? [30.06]
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/EASTNEWS

Gdzie obejrzeć Przebojowe Opole 2019? Transmisja z muzycznego wydarzenia dostępna będzie zarówno w telewizji, jak i w internecie. Na scenie 30 czerwca pojawią się polskie oraz zagraniczne gwiazdy, m.in. Shaggy czy Krzysztof Cugowski, który będzie świętował 50-lecie pracy artystycznej. Sprawdzamy szczegółowe informacje o transmisji Przebojowego Opola 2019 online i w TV.

Przebojowe Opole 2019 - TRANSMISJA: gdzie obejrzeć online i w TV? O której godzinie transmisja? Czy przewidziana jest bezpłatna relacja w internecie? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, gdzie i kiedy oglądać Przebojowe Opole 2019.

Przebojowe Opole 2019 - gdzie obejrzeć w TV? [TRANSMISJA 30.06]

Wiele osób, które chciałoby śledzić czerwcowe wydarzenie muzyczne, szuka w sieci informacji o transmisji Przebojowego Opola 2019 w TV. Długo wyczekiwany koncert będzie można oglądać w Telewizji Polsat. Początek transmisji zaplanowany jest na godzinę 20:05. 

Przebojowe Opole 2019 odbędzie się w niedzielę, 30 czerwca. Koncert będzie miał miejsce w Amfiteatrze NCPP w Opolu. Na scenie pojawią się zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy, które królują na listach przebojów. Usłyszymy takich wykonawców i zespoły jak: Wilki, Lanberry, Maciej Maleńczuk, C-Bool, KOMODO & SYKES, Enej, Sen, Shaggy, Filatov & Karas oraz Jenny Berggren from ACE OF BASE. Ponadto w tym roku podczas Przebojowego Opola 2019 Krzysztof Cugowski świętować będzie swoje 50-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji odbędzie się jubileuszowy koncert, a na scenie zabrzmią największe przeboje artysty. 

Szczegółowe informacje o Przebojowym Opolu 219 oraz artystach można znaleźć w linku poniżej.

Przebojowe Opole 2019 - kto wystąpi i kiedy się odbędzie? [PROGRAM, BILETY]

Koncert Przebojowe Opole 2019 - ONLINE. Gdzie oglądać w internecie?

Osoby, które nie mogą pojawić się przed telewizorami o wskazanej porze, mają możliwość obejrzenia koncertu Przebojowe Opole 2019 online. Muzyczne wydarzenie dostępne będzie w internecie na platformie Ipla.tv .

Koncert Przebojowe Opole 2019 poprowadzą Barbara Kurdej-Szatan, Maciej Rock oraz Maciej Dowbor, a za humorystyczną oprawę wieczoru odpowiadać będzie Kabaret Nowaki.

RadioZET.pl/JW