Zamknij

Przeklęta - kiedy i gdzie oglądać nową telenowelę? [OBSADA, STRESZCZENIE]

Jolanta Waligóra
04.07.2019 15:40
Przeklęta - kiedy i gdzie oglądać nową telenowelę? [OBSADA, STRESZCZENIE]
fot. Youtube/Adrián de la Rosa

"Przeklęta" to meksykańska telenowela, której premiera zaplanowana jest na pierwszą połowę lipca 2019. Serial będzie można oglądać na kanale TV4. Opowiadać będzie o losach pięknej Aurory, która uznana została za przeklętą. Szczegółowe informacje o obsadzie "Przeklętej" i streszczenie telenoweli można znaleźć poniżej.

"Przeklęta" - OBSADA, STRESZCZENIE: kiedy premiera nowego serialu meksykańskiego? Gdzie można go oglądać? Kto zagra? Co się wydarzy? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, o czym będzie telenowela "Przeklęta".

Serial Przeklęta - kiedy i gdzie oglądać telenowelę?

"Przeklęta" to nowa meksykańska telenowela, której premiera zaplanowana jest na pierwszą połowę lipca. Serial będzie można oglądać dokładnie od czwartku, 11 lipca o godzinie 17:00 w TV4. Kolejne odcinki telenoweli "Przeklęta" emitowane będą codziennie od poniedziałku do piątku o wspomnianej przed chwilą godzinie.

Przeklęta - OBSADA. Kto zagra i o czym będzie serial? [STRESZCZENIE]

W roli głównej zobaczymy Renatę Notni, która wcieli się w Aurorę. Ponadto w obsadzie "Przeklętej" m.in. Socorro Bonilla, Maya Mishalska czy Pablo Lyle.

Serial "Przeklęta" to opowieść o Aurorze. Historia kobiety rozpoczyna się w deszczową noc, kiedy dziewczynka przychodzi na świat na małej farmie niedaleko miasteczka El Salado. Poród, podczas którego rodząca umiera, odbiera znachorka, Macrina, która w znamieniu na ciele noworodka dostrzega kształt trupiej czaszki i oskarża niemowlę o to, że jest przeklęte i winne śmierci własnej matki. Macrina rozpowiada o tym w miasteczku, przez co, mimo upomnień księdza Basilio, wszyscy odwracają się od nieszczęśliwego wdowca i jego córeczki. Nikt nie chce nawet trzymać dziecka do chrztu. Ostatecznie chrzestną matką Aurory zostaje - spotkana przypadkiem w kościele kobiera - Elsa Solana Villavicencio, która jest bogatą właścicielką okolicznej hacjendy, której towarzyszy kilkuletni synek, Rodrigo. Aurora rośnie, ale jej ojciec, nie chcąc jej ranić, utrzymuje przed nią w tajemnicy wydarzenia feralnej nocy i fakt, że za sprawą oskarżeń Macriny mieszkańcy El Salado uważają ją za diabelskie nasienie, które przynosi śmierć i nieszczęścia. Wiedząc, z jak okrutnym odrzuceniem by się spotkała, Anselmo nie posyła córki do szkoły i trzyma ją z dala od miasteczka. Wszystkiego uczy ją sam. Dziewczynka dużo czyta, a książki regularnie przesyła jej chrzestna. Jest inteligentna i ciekawa świata, dlatego postanawia złamać niezrozumiały zakaz ojca i w wieku 12 lat po raz pierwszy wybiera się do miasteczka. Tam przez przypadek spotyka Macrinę, która rozpoznaje ją po znamieniu i podburza przeciw niej mieszkańców. W obronie Aurory staje Rodrigo, co daje początek ich przyjaźni. Matka Rodriga zaprasza dziewczynkę, by odwiedzała ich w hacjendzie, a Anselmo po raz pierwszy opowiada córce o smutnych zdarzeniach z przeszłości.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/JW