Zamknij

Przemek Kossakowski - kim jest gość Wojewódzkiego? [PROGRAMY, WIEK]

Redakcja
04.03.2019 12:38
Przemek Kossakowski - kim jest gość Wojewódzkiego? [PROGRAMY, WIEK]
fot. Jaroslaw Respondek/REPORTER/EASTNEWS

Przemek Kossakowski będzie gościem w programie "Kuba Wojewódzki" we wtorek, 5 marca. Dziennikarz prowadzi kilka programów, w których sprawdza granice ludzkiej wytrzymałości, a jego historia spokojnie mogłaby nadawać się na scenariusz filmu. Szczegółowe informacje o karierze i życiu prywatnym Przemka Kossakowskiego, można znaleźć poniżej.

Kim jest Przemek Kossakowski? Wiek, wzrost, Insagram, Martyna Wojciechowska, żona, programy, książka, kariera, życie prywatne i inne informacje na temat gościa "Kuby Wojewódzkiego" 5.03 można znaleźć poniżej.

Przemek Kossakowski - kim jest gość "Kuby Wojewódzkiego"?

Przemek Kossakowski pochodzi z Częstochowy. Obecnie prowadzi kilka programów w TTV, w których sprawdza granice ludzkiej wytrzymałości, nierzadko je przekraczając. Historia Przemka Kossakowskiego spokojnie mogłaby nadawać się na scenariusz filmu. Zanim stał się postacią medialną, malował. Jak sam przyznał w wywiadzie dla portalu facet.ont.pl, miałem taki plan na życie, żeby zostać artystą. Nie byłem całkiem oderwany od rzeczywistości, bo malowałem dużo obrazów i generalnie szło całkiem dobrze do momentu, aż wyprowadziłem się na wieś. Studiował nawet na Wydziale Wychowania Artystycznego WSP.

Malowanie to jednak niejedyna rzecz, z którą Przemek Kossakowski miał styczność przed telewizją. Jak czytamy w Na Temat, Przemek Kossakowski był także nauczycielem, mechanikiem samochodowym i drwalem. Pracował w holenderskiej chlewni i zbierał ziemniaki we Francji.

Przemek Kossakowski diametralnie zmienił swoje życie. Rozwiódł się i sprzedał dom. Przez pewien okres był nawet bezrobotny. Ostatecznie znajomi namówili go, by spróbował swoich sił w nowo powstającej telewizji TTV. Przemek Kossakowski dostał się, a praca przed kamerą szybko stała się jego pasją. Obecnie ma kilka programów. Przemek Kossakowski prowadzi m.in. "Kossakowski. Szósty zmysł", "Kossakowski. Inicjacja", "Kossakowski. Nieoczywiste", "Kossakowski. Wtajemniczenie" czy "Kossakowski być jak..". Jest także autorek książki "Na granicy zmysłów".

Człowiek od zadań specjalnych, zwolennik kontaktu bezpośredniego i pracy w terenie. Biuro redakcji nie jest jego naturalnym środowiskiem. Pojawia się tam, gdzie trzeba porozmawiać z ludźmi, którzy patrzą na rzeczywistość w sposób odmienny od ogólnie przyjętego. Wielbiciel malarstwa flamandzkiego, boksu, baletu i polskiego hip hopu. W chwilach wolnych zajmuje się grafiką i rysunkiem. - czytamy w opisie Przemka Kossakowskiego na ttv.pl.

Ostatnio Przemek Kossakowski był gościem Szymona Majewskiego w jego autorskiej audycji "Nie Mam Pytań". Wideo z rozmowy można znaleźć pod tym LINKIEM.

Przemek Kossakowski - wiek, wzrost, Martyna Wojciechowska, Instagram

Przemek Kossakowski urodził się w 1972. W tym roku skończy 47 lat. Wiele osób interesuje także wzrost dziennikarza, jednak ciężko o taką informację. Przemek Kossakowski prywatnie związany jest z dziennikarką i podróżniczką Martyną Wojciechowską, która wychowuje córkę Marysię. 

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski. Wspólny program w TVN? 

Martyny nie da się zdobyć, na nią trzeba zasłużyć. Martynie nie zaimponujesz szaleństwem, bo na swoim koncie ma ich więcej. Nie zaimponujesz szybką jazdą samochodem, bo zrobi to lepiej. Jeżeli więc można jej czymś zaimponować, to byciem obok tak, żeby była pewna, że zawsze może na mnie liczyć. Ja wiem, że to może się wydać naiwne i egzaltowane, ale życie razem jest o wiele prostsze, niż czasami nam się wydaje - mówił o ukochanej w wywiadzie dla "Twojego Stylu".

Dziennikarz aktywny jest w mediach społecznościowych. Przemek Kossakowski na Instagramie figuruje pod nazwą: przekossakowski.

RadioZET.pl/JW