Zamknij

Przemysław Cypryański - kim jest uczestnik "Dance, Dance, Dance 2"? [WIEK, WZROST, INSTA]

Paweł Żurek
28.02.2020 15:25
Przemysław Cypryański - kim jest uczestnik "Dance, Dance, Dance 2"? [WIEK, WZROST, INSTA]
fot. screen Instagram/Przemysław Cypryanski

Przemysław Cypryański to uczestnik 2. edycji programu "Dance, Dance, Dance". Aktor znany chociażby z M jak Miłość czy Klanu po raz kolejny spróbuje swoich w programie tanecznym. Sprawdzamy o nim najważniejsze informacje: wiek, wzrost, Instagram, partnerka, filmy. 

Kim jest Przemysław Cypryański? Wiek, wzrost, Instagram, partnerka, filmy, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat uczestnika 2. edycji programu "Dance, Dance, Dance", można znaleźć w tym artykule.

Przemysław Cypryański w Dance, Dance, Dance 2 - kim jest uczestnik programu?

Uczestnik "Dance, Dance, Dance 2" Przemysław Cypryański uczył się w Marzeninie, a studiował w Warszawie - informatykę na Wydziale Informatyki Uniwersytetu Warszawskim. W trakcie nauki w szkole wyższej grał w reklamach, co skłoniło go do rozpoczęcia nauki w Studium Aktorskim przy Teatrze Żydowskim w Warszawie. W 2008 zdał egzamin aktorski przed Związkiem Artystów Scen Polskich, dzięki czemu uzyskał uprawnienia aktora zawodowego.

Zadebiutował w Klanie, grał też w M jak miłość i innych telewizyjnych serialach: Szpilki na Giewoncie (2011), 2XL (2013), Przyjaciółki (2014–2016), Na noże (2016), Barwy szczęścia (2016–2017) czy O mnie się nie martw (od 2017).

W 2006 wystąpił na deskach Teatru Żydowskiego w Warszawie w musicalu Skrzypek na dachu. Cypryanski ma też na koncie role w filmach: Dlaczego ja, Tajemnica Westerplatte, czy Nad życie.

Aktor próbował też swoich siłach w programach rozrywkowych: Taniec z gwiazdami (2006) i Celebrity Splash! (2015).

Cypryański w Dance Dance Dance będzie rywalizować z Katarzyną i Anną Stankiewicz, Rafałem i Krzysztofem JonkiszemFit LoversamiMałgorzata Tomaszewską i Aleksandrem Sikorą oraz Rafałem Mroczkiem.

Dance, dance, dance 2 - UCZESTNICY. Kto wystąpi w drugiej edycji programu 2020? [LISTA]

Przemysław Cypryański - wiek, wzrost, Instagram, partnerka

Wiele osób zastanawia także, jaki jest wiek Przemysław Cypryański i wzrost aktora. Uczestnik 2. edycji programu "Dance, Dance, Dance" urodził się w 1981 roku, więc w 2020 skończył 30 lat. Ma około 175 cm wzrostu. W sieci nie ma informacji o tym, czy Cypryański w tym momencie ma partnerkę. 

Zagłosuj

Zamierzasz oglądać kolejną edycję Dance Dance Dance?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PZ