Zamknij

Przyjaciółki - 124. Streszczenie nowego odcinka 08.03. Co się wydarzy?

Redakcja
07.03.2018 15:35
Przyjaciółki - 124. Streszczenie nowego odcinka.
fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/EASTNEWS

"Przyjaciółki" - 124. Streszczenie nowego odcinka 08.03. Czy Inga wróci do byłego męża? Czy Patrycja pogodzi się z przyjaciółkami? A jaką rolę odegra nowa postać, Wika? Streszczamy dla was nowy epizod serialu!

"Przyjaciółki" to polski serial obyczajowy, który emitowany jest od 6 września 2012 roku na antenie Telewizji Polsat. Od tego czasu wytransmitowanych zostało 11 sezonów i 123 epizody. Odcinek 124 "Przyjaciółek" zobaczymy już jutro!

» Przyjaciółki - 125. Streszczenie nowego odcinka 15.03. «

Bohaterkami serialu są cztery kobiety, które przyjaźnią się już od liceum - Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska), Inga (Małgorzata Socha) i Anka (Magdalena Stużyńska). Każda zmaga się ze swoimi problemami. Inga właśnie została porzucona przez swojego męża Andrzeja dla sekretarki Doroty, a Zuza rozpaczliwie szuka faceta, ale jej władczy charakter znacznie to utrudnia. Anka natomiast skupiająca się na rodzinie i wychowywaniu dzieci jest niezauważana przez męża, przez co szuka pocieszenia w kieliszku. Z kolei Patrycja, z pozoru szczęśliwa, próbuje przekonać partnera do założenia rodziny. Mimo że każda z nich jest zupełnie inna, to jednak od zawsze wiedzą, że mogą liczyć na siebie nawzajem. 

"Przyjaciółki" 124 - streszczenie odcinka

Co się wydarzy w nowym odcinku 124 "Przyjaciółek"? Matka Anki (Halina), która przyjechała w odwiedziny do córki, na każdym kroku wytyka jej błędy. Uważa, że powinna zajmować się domem i wychowywaniem dzieci, a mężowi powinna jedynie dogadzać i usługiwać. Anka nie wytrzymuje kolejnej reprymendy i między kobietami dochodzi do dużej kłótni. Podczas awantury wychodzi na jaw prawdziwy powód odwiedzin u córki. Mąż Haliny zdradza żonę z ich sąsiadką. Kochanka wprowadziła się do ich domu, przez co Halina nie ma gdzie się podziać. 

Z kolei dawno niewidziany Dagmar przychodzi do mieszkania Zuzy z prośbą o radę w sprawach służbowych. Ku swojemu wielkiemu przerażeniu Zuza nie potrafi mu pomóc. 

Indze coraz trudniej ogarnąć harmonogram działań domowych. Od kiedy zostawił ją Robert, nie może już liczyć na jego wsparcie. Ponadto Hania, córka Ingi, nie ułatwia sprawy. Dziewczynka zaczyna traktować dom jak hotel.

Patrycja natomiast nadal ma żal do dziewczyn za kłótnię, która miała miejsce w dzień jej ślubu z Wiktorem. Najbardziej boli ją fakt, że przyjaciółki nie akceptują jej obecnego partnera. Patrycja nie zamierza godzić się z dziewczynami, mimo propozycji spotkania, która wyszła od Ingi i Anki. Próbując zapełnić pustkę po przyjaciółkach, coraz częściej zaczyna spotykać się z nową postacią serialu, Wiką (Roma Gąsiorowska).

"Przyjaciółki" online odcinek 124 - gdzie obejrzeć nowy epizod?

"Przyjaciółki" możemy oglądać w każdy czwartek, o godzinie 21:10 na antenie Telewizji Polsat. Ci, którzy nie mogą znaleźć się o tej godzinie przed telewizorem, mają możliwość obejrzenia "Przyjaciółek" online. W tym celu należy wejść na internetową platformę Ipla.tv i wybrać interesujący nas epizod. 

Zagłosuj

Oglądasz serial "Przyjaciółki"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW