Zamknij

Przyjaciółki - 125. Streszczenie nowego odcinka 15.03. Co się wydarzy?

Redakcja
14.03.2018 14:34
Przyjaciółki - 125. Streszczenie nowego odcinka
fot. VIPHOTO/EASTNEWS

"Przyjaciółki" - 125. Streszczenie nowego odcinka 15.03. Jak dalej potoczy się romans Ingi i Andrzeja? Czy Patrycja zgodzi się mieć dziecko z Wiktorem i co będzie dalej z Wiką? Streszczamy dla was odcinek 125. "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" to polski serial obyczajowy w reżyserii Grzegorza Kuczeriszki. Emitowany jest od 6 września 2012 roku na antenie Telewizji Polsat. W tym roku fani oglądają już 11 sezon serialu. Sprawdź, co się wydarzy w 125. odcinku "Przyjaciółek".

» Przyjaciółki - 126. Streszczenie nowego odcinak 22.03. Co się wydarzy? «

"Przyjaciółki" 125. - streszczenie nowego odcinka

Co się wydarzy w 125. odcinku "Przyjaciółek"? W pożyciu Pawła i Anki dochodzi do dużego kryzysu. Paweł, który ma ostatnio problemy z erekcją, coraz bardziej przejmuje się nową sytuacją. Postanawia więc podjąć określone działania. Zaczyna interesować się swoim zdrowiem, kupuje nowy materac, a nawet wprowadza specjalną dietę sprzyjającą potencji.

Z kolei Inga i jej były mąż Andrzej, są onieśmieleni swoim miłosnym uniesieniem podczas ostatniej, spontanicznej imprezy. W stosunku do siebie zachowują się podejrzanie uprzejmie, na co zwraca uwagę ich córka, Hania. Andrzej decyduje się na szczerą rozmowę i proponuje Indze romans. Nie widzi żadnych przeszkód, dlaczego nie miałoby ich połączyć łóżko.

Patrycja zaczyna rozmyślać o pocałunku Kuby z inną kobietą, którego była świadkiem podczas romantycznej kolacji z Wiktorem. Jest przekonana, że Wikę zdradza mąż. Dzieli się z przemyśleniami z Wiktorem, a ten radzi Patrycji, by nie wtrącała się w tę sprawę. Próbuje przekonać żonę, że nie mogą być pewni, czego świadkiem byli w restauracji. Dodatkowo Wiktor rozpoczyna rozmowę o powiększeniu rodziny. Patrycja jest wstrząśnięta. Nie powiedziała mężowi o wysokim ryzyku, jakie niosłaby dla jej zdrowia, a nawet życia kolejne ciąża.

Patrycja przy pierwszej okazji wyznaje Wice, jakie ma podejrzenia w stosunku jej męża. Wika jednak kolejny raz kłamie co do jej związku z Kubą. Za wszelką cenę chce zataić fakt, że obydwoje prowadzą podwójne życie. Z kolei Zuza nie może dłużej wytrzymać niepewności co do tożsamości ojca jej dziecka. Wraca do Kliniki Badań Genetycznych, by odebrać wyniki.

» Fantastyczne zwierzęta 2: kiedy premiera? [PIERWSZY ZWIASTUN] «

"Przyjaciółki" 125. - gdzie oglądać nowy epizod?

Przypominamy, że już 15 marca (czwartek), zostanie wyemitowany kolejny odcinek serialu "Przyjaciółki" na antenie Telewizji Polsat. Wszystkich fanów serialu zapraszamy o godzinie 21:10 przed telewizory. Mamy również dobrą wiadomość dla wszystkich osób, które z różnych przyczyn nie mogą zjawić się przed telewizorem. "Przyjaciółki" 125. można obejrzeć również online na internetowej platformie ipla.tv

RadioZET.pl/JW