Zamknij

Przyjaciółki - 126. Streszczenie nowego odcinka 22.03. Co się wydarzy?

Redakcja
22.03.2018 08:26
Przyjaciółki - 126. Streszczenie nowego odcinka 22.03.
fot. kkatny/TRICOLORS/KĄTNY KAROL/KAPIF.pl/EASTNEWS

"Przyjaciółki" - 126. - streszczenie nowego odcinka. Czy Zuza powie Jaśkowi, że to nie on jest ojcem Grzesia? Czy Wiktor nadal będzie naciskał Patrycję na powiększenie rodziny i czy Inga zdecyduje się na romans z byłym mężem, Andrzejem? Streszczamy dla was nowy odcinek 126. "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" to polski serial obyczajowy, który emitowany jest od 2012 roku na antenie Telewizji Polsat. Bohaterkami serialu są cztery kobiety, które przyjaźnią się od liceum - Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska) i Zuza (Anita Sokołowska). W tym roku emitowany jest już 11 sezon "Przyjaciółek".

» Przyjaciółki: 127. Streszczenie nowego odcinka 29.03. Co się wydarzy? «

"Przyjaciółki" - 126. Streszczenie nowego odcinka 22.03.

Zuza postanawia powiedzieć Jaśkowi, że nie jest on ojcem Grzesia. Bożena dostaje wylewu, a następnego dnia Zuza znajduje matkę Jaśka martwą w kuchni. Podczas śniadania Anka informuje, że umówiła męża na badania. Paweł jednak nie jest zachwycony gorliwością żony. Wiktor kolejny raz naciska Patrycję na powiększenie rodziny. Bardzo chciałby mieć z żoną dziecko. Patrycja postanawia się udać z Wiką do wróżki. Chce dowiedzieć się, czy jest szansa, żeby ponownie zaszła w ciążę. Z kolei Andrzej dzwoni do swojej byłej żony, Ingi i zaprasza ją do kina. Między nimi dochodzi jednak do kłótni o koszty dodatkowych zajęć Hani. Dziewczyny umawiają się na spotkanie w kawiarni, a Patrycja wreszcie godzin się z przyjaciółkami. Gdy bohaterki wychodzą z lokalu, Wiktor podjeżdża z Mikołajem, który wybiega na ulicę i prawie zostaje potrącony przez ciężarówkę.

"Przyjaciółki" 126: online i w TV - gdzie oglądać nowy odcinek?

Odcinek 126 "Przyjaciółek" będziemy mogli oglądać już 22 marca (czwartek), na antenie Telewizji Polsat. Wszystkich fanów serialu zapraszamy przez telewizory o godzinie 21:10. Wszystkie osoby, które w tym czasie nie mają możliwości obejrzenia serialu w TV, mogą obejrzeć odcinek 126 "Przyjaciółek" online, na internetowej platformie ipla.tv.

RadioZET.pl/JW