Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Przyjaciółki - 126. Streszczenie nowego odcinka 22.03. Co się wydarzy?

22.03.2018 08:26

"Przyjaciółki" - 126. - streszczenie nowego odcinka. Czy Zuza powie Jaśkowi, że to nie on jest ojcem Grzesia? Czy Wiktor nadal będzie naciskał Patrycję na powiększenie rodziny i czy Inga zdecyduje się na romans z byłym mężem, Andrzejem? Streszczamy dla was nowy odcinek 126. "Przyjaciółek".

Przyjaciółki - 126. Streszczenie nowego odcinka 22.03. fot. kkatny/TRICOLORS/KĄTNY KAROL/KAPIF.pl/EASTNEWS

"Przyjaciółki" to polski serial obyczajowy, który emitowany jest od 2012 roku na antenie Telewizji Polsat. Bohaterkami serialu są cztery kobiety, które przyjaźnią się od liceum - Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska) i Zuza (Anita Sokołowska). W tym roku emitowany jest już 11 sezon "Przyjaciółek".

» Przyjaciółki: 127. Streszczenie nowego odcinka 29.03. Co się wydarzy? «

"Przyjaciółki" - 126. Streszczenie nowego odcinka 22.03.

Zuza postanawia powiedzieć Jaśkowi, że nie jest on ojcem Grzesia. Bożena dostaje wylewu, a następnego dnia Zuza znajduje matkę Jaśka martwą w kuchni. Podczas śniadania Anka informuje, że umówiła męża na badania. Paweł jednak nie jest zachwycony gorliwością żony. Wiktor kolejny raz naciska Patrycję na powiększenie rodziny. Bardzo chciałby mieć z żoną dziecko. Patrycja postanawia się udać z Wiką do wróżki. Chce dowiedzieć się, czy jest szansa, żeby ponownie zaszła w ciążę. Z kolei Andrzej dzwoni do swojej byłej żony, Ingi i zaprasza ją do kina. Między nimi dochodzi jednak do kłótni o koszty dodatkowych zajęć Hani. Dziewczyny umawiają się na spotkanie w kawiarni, a Patrycja wreszcie godzin się z przyjaciółkami. Gdy bohaterki wychodzą z lokalu, Wiktor podjeżdża z Mikołajem, który wybiega na ulicę i prawie zostaje potrącony przez ciężarówkę.

"Przyjaciółki" 126: online i w TV - gdzie oglądać nowy odcinek?

Odcinek 126 "Przyjaciółek" będziemy mogli oglądać już 22 marca (czwartek), na antenie Telewizji Polsat. Wszystkich fanów serialu zapraszamy przez telewizory o godzinie 21:10. Wszystkie osoby, które w tym czasie nie mają możliwości obejrzenia serialu w TV, mogą obejrzeć odcinek 126 "Przyjaciółek" online, na internetowej platformie ipla.tv.

RadioZET.pl/JW

Oceń
Tagi