Zamknij

Przyjaciółki: 127. Streszczenie nowego odcinka 29.03. Co się wydarzy?

Redakcja
29.03.2018 08:52
Przyjaciółki: 127. Streszczenie nowego odcinka 29.03.
fot. VIPHOTO/EASTNEWS

"Przyjaciółki": 127. Streszczenie nowego odcinka 29.03. Czy Patrycja zdecyduje się na dziecko z Wiktorem, a Zuza na wyjawienie prawdy Jaśkowi co do tego, kto jest biologicznym ojcem Grzesia? Jak będą wyglądały dalsze relacje Ingi z jej byłym mężem, Andrzejem? Streszczamy nowy odcinek 127 "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" to polski serial obyczajowy, który emitowany jest od 2012 roku na antenie Telewizji Polsat. Bohaterkami "Przyjaciółek" są cztery kobiety, które znają się od czasów szkolnych - Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska) i Inga (Małgorzata Socha). Wszystkie cztery próbują poradzić sobie ze swoimi problemami, a przy tym wiedzą, że mogą liczyć na siebie nawzajem.

Przyjaciółki: 127. Streszczenie nowego odcinka 29.03.

Ela jest bardzo szczęśliwa, że nic się nie stało Mikołajowi. Wie, że to Wiktor ocalił jej wnuka i jest dumna z męża Patrycji. Podczas nieobecności Hani, Inga znowu postanawia spotkać się z byłym mężem, Andrzejem u siebie w mieszkaniu. Hania jednak wraca wcześniej od koleżanki i nakrywa swoich rodziców. Andrzej zostaje na noc.

Anka znajduje w torebce Julki plik banknotów. Obawia się, że ta znów wpadła w złe towarzystwo. Dowiaduje się jednak, że córka zaczęła pracować w kawiarni. Z kolei Julka w pracy zaczyna rozmawiać z Rafałem. Anka to widzi i robi córce awanturę. Patrycja kolejny raz idzie porozmawiać z lekarzem. Mimo świadomości ogromnego ryzyka, jakie niesie w jej przypadku kolejna ciąża i poród, decyduje się na dziecko z Wiktorem. Z kolei Dorota postanawia rozwieść się z Łukaszem. Pod pretekstem romantycznej kolacji wręcza mu papiery rozwodowe.

Zuza, mimo że przebywa na urlopie macierzyńskim, ciągle tęskni za pracą. Pojawia się z Grzesiem w banku, gdzie przypadkiem trafia na Marka. Między Anką i Pawłem dochodzi do kłótni. Kobieta uważa, że jej mąż powinien skorzystać z pomocy lekarza. Z kolei on uważa, że to nowy etap ich życia. W ich związku zaczyna się nie układać. Paweł idzie się upić, gdyż jego zraniona męska duma nie podpowiada mu innego rozwiązania. Pragnie odegrać się na żonie i zaczyna flirtować z nieznajomą w barze.

Przyjaciółki 127: online i w TV - kiedy i gdzie oglądać nowy odcinek 29.03.?

Nowy odcinek 127 "Przyjaciółek" wyemitowany zostanie w czwartek, 29 marca o godzinie 21:10 na antenie Telewizji Polsat. Dodatkowo osoby, które w tym czasie nie będą mogły zjawić się przed telewizorem, mogą obejrzeć "Przyjaciółki" 127 online, na internetowej platformie ipla.tv.

RadioZET.pl/JW