Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Przyjaciółki: 127. Streszczenie nowego odcinka 29.03. Co się wydarzy?

29.03.2018 08:52

"Przyjaciółki": 127. Streszczenie nowego odcinka 29.03. Czy Patrycja zdecyduje się na dziecko z Wiktorem, a Zuza na wyjawienie prawdy Jaśkowi co do tego, kto jest biologicznym ojcem Grzesia? Jak będą wyglądały dalsze relacje Ingi z jej byłym mężem, Andrzejem? Streszczamy nowy odcinek 127 "Przyjaciółek".

Przyjaciółki: 127. Streszczenie nowego odcinka 29.03. fot. VIPHOTO/EASTNEWS

"Przyjaciółki" to polski serial obyczajowy, który emitowany jest od 2012 roku na antenie Telewizji Polsat. Bohaterkami "Przyjaciółek" są cztery kobiety, które znają się od czasów szkolnych - Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska) i Inga (Małgorzata Socha). Wszystkie cztery próbują poradzić sobie ze swoimi problemami, a przy tym wiedzą, że mogą liczyć na siebie nawzajem.

Przyjaciółki: 127. Streszczenie nowego odcinka 29.03.

Ela jest bardzo szczęśliwa, że nic się nie stało Mikołajowi. Wie, że to Wiktor ocalił jej wnuka i jest dumna z męża Patrycji. Podczas nieobecności Hani, Inga znowu postanawia spotkać się z byłym mężem, Andrzejem u siebie w mieszkaniu. Hania jednak wraca wcześniej od koleżanki i nakrywa swoich rodziców. Andrzej zostaje na noc.

Anka znajduje w torebce Julki plik banknotów. Obawia się, że ta znów wpadła w złe towarzystwo. Dowiaduje się jednak, że córka zaczęła pracować w kawiarni. Z kolei Julka w pracy zaczyna rozmawiać z Rafałem. Anka to widzi i robi córce awanturę. Patrycja kolejny raz idzie porozmawiać z lekarzem. Mimo świadomości ogromnego ryzyka, jakie niesie w jej przypadku kolejna ciąża i poród, decyduje się na dziecko z Wiktorem. Z kolei Dorota postanawia rozwieść się z Łukaszem. Pod pretekstem romantycznej kolacji wręcza mu papiery rozwodowe.

Zuza, mimo że przebywa na urlopie macierzyńskim, ciągle tęskni za pracą. Pojawia się z Grzesiem w banku, gdzie przypadkiem trafia na Marka. Między Anką i Pawłem dochodzi do kłótni. Kobieta uważa, że jej mąż powinien skorzystać z pomocy lekarza. Z kolei on uważa, że to nowy etap ich życia. W ich związku zaczyna się nie układać. Paweł idzie się upić, gdyż jego zraniona męska duma nie podpowiada mu innego rozwiązania. Pragnie odegrać się na żonie i zaczyna flirtować z nieznajomą w barze.

Przyjaciółki 127: online i w TV - kiedy i gdzie oglądać nowy odcinek 29.03.?

Nowy odcinek 127 "Przyjaciółek" wyemitowany zostanie w czwartek, 29 marca o godzinie 21:10 na antenie Telewizji Polsat. Dodatkowo osoby, które w tym czasie nie będą mogły zjawić się przed telewizorem, mogą obejrzeć "Przyjaciółki" 127 online, na internetowej platformie ipla.tv.

RadioZET.pl/JW

Oceń