Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Przyjaciółki - 128. Streszczenie nowego odcinka 05.04. Co się wydarzy?

05.04.2018 11:15

"Przyjaciółki" - 128. Streszczenie nowego odcinka 05.04. Czy Julka zacznie spotykać się z Rafałem, a rodzice zaakceptują nową znajomość córki? Jak dalej potoczy się romans Wiki z Kubą? Streszczamy dla was nowy odcinek 128 "Przyjaciółek".

Przyjaciółki - 128. Streszczenie nowego odcinka 05.04. Co się wydarzy? fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/EASTNEWS

"Przyjaciółki" to polski serial obyczajowy, który emitowany jest od 2012 roku na antenie Telewizji Polsat. Bohaterkami "Przyjaciółek" są cztery kobiety, które znają się od czasów szkolnych - Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska) i Inga (Małgorzata Socha). Wszystkie cztery próbują poradzić sobie ze swoimi problemami, a przy tym wiedzą, że mogą liczyć na siebie nawzajem.

» Przyjaciółki 129. Streszczenie nowego odcinka 12.04. «

Przyjaciółki: 128. Streszczenie nowego odcinka 05.04.

Dorota spotyka Ingę przed bankiem. Informuje ją, że skończyła z facetami, postanawia się uniezależnić i wybiera się na tajski masaż. Masażysta, ku jej rozczarowaniu okazuje się mężczyzną. Z kolei Zuza kupuje warzywa na targu i zaczyna mieć dziwne zachcianki żywieniowe. Mówi Jaśkowi, że prawdopodobnie znowu jest w ciąży. Jasiek jest bardzo szczęśliwy, jednak Markiewicz nie jest gotowa na kolejne dziecko. 

Inga zastaje w pracy Żółkowskiego. Mężczyzna jest pijany. Inga postanawia natychmiast wysłać go do domu. Razem z Dagmarem dyskretnie odprowadza go to taksówki. Julka wychodzi z baru i natrafia na Rafała. Chłopak, wyraźnie zainteresowany młodą dziewczyną, proponuje, że odwiezie ją do domu. Julka się zgadza, a gdy są już na miejscu, zaprasza go do mieszkania. Pawłowi, w przeciwieństwie do jego żony, nie podoba się różnica wieku pomiędzy nimi. Anka nazywa Rafała "prawdziwym mężczyzną", a Paweł czuje, że jego męska duma kolejny raz została urażona.

Patrycja i Wiktor jadą do restauracji Kuby na spotkanie z klientem z Hamburga. W drodze rozmawiają o sytuacji Wiki. Po udanej kolacji widzą ją idącą na zaplecze lokalu. Przy wyjściu są świadkami dużej awantury Wiki i Kuby. Kobieta każe wybierać kochankowi pomiędzy nią a Agnieszką. Wiktor i Patrycja postanawiają załagodzić sytuację i zabierają Wikę do siebie. 

Przyjaciółki razem z Jaśkiem i Pawłem postanawiają wybrać się na squasha. Okazuje się, że Patrycja do gry zaprosiła też Wikę. Pawłowi i Jaśkowi bardzo odpowiada towarzystwo kobiety. Nagle Zuza orientuje się, że jednak nie jest w ciąży. Podczas gry Jasiek ulega wypadkowi. Zostaje zbadany przez lekarza. Po wypadku na korcie mężczyzna dowiaduje się, że ma wadę wrodzoną uniemożliwiającą posiadanie dzieci.

Przyjaciółki 128: online i w TV - kiedy i gdzie oglądać nowy odcinek 05.04.?

Odcinek 128 "Przyjaciółek" zostanie wyemitowany już w czwartek, 5 kwietnia o godzinie 21:10 na antenie Telewizji Polsat. Osoby, które w tym czasie mogą zjawić się przed telewizorem, mają możliwość obejrzenia epizodu 128 "Przyjaciółek" online na internetowej platformie ipla.tv.

RadioZET.pl/JW

Oceń