Zamknij

Przyjaciółki - 128. Streszczenie nowego odcinka 05.04. Co się wydarzy?

Redakcja
05.04.2018 11:15
Przyjaciółki - 128. Streszczenie nowego odcinka 05.04. Co się wydarzy?
fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/EASTNEWS

"Przyjaciółki" - 128. Streszczenie nowego odcinka 05.04. Czy Julka zacznie spotykać się z Rafałem, a rodzice zaakceptują nową znajomość córki? Jak dalej potoczy się romans Wiki z Kubą? Streszczamy dla was nowy odcinek 128 "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" to polski serial obyczajowy, który emitowany jest od 2012 roku na antenie Telewizji Polsat. Bohaterkami "Przyjaciółek" są cztery kobiety, które znają się od czasów szkolnych - Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska) i Inga (Małgorzata Socha). Wszystkie cztery próbują poradzić sobie ze swoimi problemami, a przy tym wiedzą, że mogą liczyć na siebie nawzajem.

» Przyjaciółki 129. Streszczenie nowego odcinka 12.04. «

Przyjaciółki: 128. Streszczenie nowego odcinka 05.04.

Dorota spotyka Ingę przed bankiem. Informuje ją, że skończyła z facetami, postanawia się uniezależnić i wybiera się na tajski masaż. Masażysta, ku jej rozczarowaniu okazuje się mężczyzną. Z kolei Zuza kupuje warzywa na targu i zaczyna mieć dziwne zachcianki żywieniowe. Mówi Jaśkowi, że prawdopodobnie znowu jest w ciąży. Jasiek jest bardzo szczęśliwy, jednak Markiewicz nie jest gotowa na kolejne dziecko. 

Inga zastaje w pracy Żółkowskiego. Mężczyzna jest pijany. Inga postanawia natychmiast wysłać go do domu. Razem z Dagmarem dyskretnie odprowadza go to taksówki. Julka wychodzi z baru i natrafia na Rafała. Chłopak, wyraźnie zainteresowany młodą dziewczyną, proponuje, że odwiezie ją do domu. Julka się zgadza, a gdy są już na miejscu, zaprasza go do mieszkania. Pawłowi, w przeciwieństwie do jego żony, nie podoba się różnica wieku pomiędzy nimi. Anka nazywa Rafała "prawdziwym mężczyzną", a Paweł czuje, że jego męska duma kolejny raz została urażona.

Patrycja i Wiktor jadą do restauracji Kuby na spotkanie z klientem z Hamburga. W drodze rozmawiają o sytuacji Wiki. Po udanej kolacji widzą ją idącą na zaplecze lokalu. Przy wyjściu są świadkami dużej awantury Wiki i Kuby. Kobieta każe wybierać kochankowi pomiędzy nią a Agnieszką. Wiktor i Patrycja postanawiają załagodzić sytuację i zabierają Wikę do siebie. 

Przyjaciółki razem z Jaśkiem i Pawłem postanawiają wybrać się na squasha. Okazuje się, że Patrycja do gry zaprosiła też Wikę. Pawłowi i Jaśkowi bardzo odpowiada towarzystwo kobiety. Nagle Zuza orientuje się, że jednak nie jest w ciąży. Podczas gry Jasiek ulega wypadkowi. Zostaje zbadany przez lekarza. Po wypadku na korcie mężczyzna dowiaduje się, że ma wadę wrodzoną uniemożliwiającą posiadanie dzieci.

Przyjaciółki 128: online i w TV - kiedy i gdzie oglądać nowy odcinek 05.04.?

Odcinek 128 "Przyjaciółek" zostanie wyemitowany już w czwartek, 5 kwietnia o godzinie 21:10 na antenie Telewizji Polsat. Osoby, które w tym czasie mogą zjawić się przed telewizorem, mają możliwość obejrzenia epizodu 128 "Przyjaciółek" online na internetowej platformie ipla.tv.

RadioZET.pl/JW