Zamknij

Przyjaciółki 129. Streszczenie nowego odcinka 12.04.

Redakcja
11.04.2018 10:14
Przyjaciółki 129. Streszczenie nowego odcinka 12.04.
fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/EASTNEWS

"Przyjaciółki 129." - streszczenie nowego odcinka. Jasiek wyjedzie, a Paweł spotka się z Wiką na squashu! Co jeszcze zobaczymy w kolejnym epizodzie? Streszczamy dla was nowy odcinek 129. "Przyjaciółek", który wyemitowany zostanie już w czwartek, 12 kwietnia. 

"Przyjaciółki" to polski serial obyczajowy, który emitowany jest od 2012 roku na antenie Telewizji Polsat. Bohaterkami "Przyjaciółek" są cztery kobiety, które znają się od czasów szkolnych - Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska) i Inga (Małgorzata Socha). Wszystkie cztery próbują poradzić sobie ze swoimi problemami, a przy tym wiedzą, że mogą liczyć na siebie nawzajem.

Przyjaciółki 129. - streszczenie nowego odcinka 12.04.

Nowy odcinek 129. "Przyjaciółek" z pewnością zaskoczy niejednego widza. Co się wydarzy? Zuza budzi się sama. Okazuje się, że Jasiek zostawił jej wiadomość, że musi wyjechać na jakiś czas. Zuzę bardzo to niepokoi. Postanawia zadzwonić do jego salonu samochodowego, aby uzyskać więcej informacji. Dowiaduje się, że Jasiek wziął urlop. Zuza obawia się, że jej partner w jakiś sposób poznał prawdę o ojcostwie Grzesia. Boi się też, że Jasiek może mieć raka. Patrycja i Zuza postanawiają udać się do szpitala, w którym badany był wcześniej Jasiek. Tam potwierdzają się ich złe przeczucia.

Z kolei Anka znowu awanturuje się z Haliną, która uważa, że jej córka jest złą matką dla swoich dzieci. Anka w kancelarii widzi przez okno Pawła i Wikę, którzy właśnie wysiadają z samochodu. Okazuje się, że byli razem na squashu. Strzelecka nie wie, co myśleć o tej znajomości. Patrycja rozmawia przez telefon z Wiką, która chciałaby już mieć za sobą sprawę z Kubą. Patrycja zaprasza ją razem z mężem do siebie i Wiktora. Atmosfera podczas wizyty jest jednak bardzo sztuczna, gdyż nikt poza Patrycją nie ma ochoty na to spotkanie. 

Pracownicy banku bawią się na bankiecie i świętują udaną fuzję. Dagmar z Ingą cały czas obserwują Żółkowskiego, który jest jedyną niepijącą osobą na imprezie. W chwili toastu dostrzegają byłą żonę Żółkowskiego, która robi mu zdjęcia, gdy ten trzyma kieliszek w ręku. Kiedy dyrektor ją zauważa, kobieta ucieka do toalety. Żółkowski prosi Ingę o pomoc. Z kolei Rafał czeka na Julkę w barze, w którym pracuje dziewczyna. Nagle pojawia się pijana Kaja i zachowuje się dziwnie wobec chłopaka. Rafał odwozi Julkę do domu, a w samochodzie zaczynają się całować.

Przyjaciółki: kiedy w TV i gdzie oglądać online?

Polski serial obyczajowy emitowany jest w każdy czwartek, o godzinie 21:10. Najbliższy odcinek 129. "Przyjaciółek" odbędzie się już 12.04. Wszystkie osoby, które w tym czasie nie mogą zjawić się przed telewizorami, mogą obejrzeć "Przyjaciółki" online, na internetowej platformie ipla.tv.

RadioZET.pl/JW