Zamknij

"Przyjaciółki 13", odc. 158 - STRESZCZENIE ostatniego odcinka serialu. Co się wydarzy?

Jolanta Waligóra
23.05.2019 14:36
"Przyjaciółki 13", odc. 158 - STRESZCZENIE ostatniego odcinka serialu. Co się wydarzy?
fot. Youtube/Polsat

Ostatni odcinek 13. sezonu "Przyjaciółek" będzie można obejrzeć w drugiej połowie maja. Podczas finału serialu z pewnością nie zabraknie emocji, a widzowie poznają odpowiedzi na nurtujące od dawna pytania. Czy Wiktor odnajdzie Wikę z Klarą w Niemczech? Czy Anka wróci do domu? Czy Inga i Maks stworzą prawdziwy związek, a Zuza z Jaśkiem zdołają uratować swoje małżeństwo? Streszczenie 158. odcinka "Przyjaciółek 13" zamieszczamy poniżej.

"Przyjaciółki 13" - ostatni odcinek: STRESZCZENIE finałowego 158. odcinka serialu. Co się wydarzy? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Kiedy wyemitowany zostanie ostatni epizod? Przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 158. odcinek "Przyjaciółek 13".

"Przyjaciółki" to polski serial obyczajowy, który emitowany jest od 2012 roku na antenie Telewizji Polsat. Bohaterkami "Przyjaciółek" są cztery kobiety, które znają się od czasów szkolnych - Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska) i Inga (Małgorzata Socha). Wszystkie cztery próbują poradzić sobie ze swoimi problemami, a przy tym wiedzą, że mogą liczyć na siebie nawzajem.

"Przyjaciółki 13", odc. 158 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w ostatnim odcinku?

Ostatni 158. odcinek "Przyjaciółek 13" z pewnością wywoła wiele emocji i zaskoczy niejednego widza. Inga razem z Maksem odbierają Hanię ze szkoły. Mężczyzna po raz pierwszy jest świadkiem kłótni rodzinnej Ingi - widzi, że kobieta jest bezsilna i nie wie, jaką karę powinna dać córce. Maks podpowiada, że mogłaby zostać wolontariuszką na jego oddziale i umilać czas chorym dzieciom. Maks szybko zyskuje sympatię Hani. 

Z kolei Jasiek jest nieufny w stosunku do Zuzy. Podejrzewa, że jego żona nadal potajemnie utrzymuje kontakt ze swoim byłym kochankiem Chrisem. Postanawia przeszukać jej e-maila. Szybko znajduję niejasną wiadomość, którą bierze za dowód dalszych zdrad Zuzy. Gdy kobieta dowiaduje się o znalezionej przez niego wiadomości, prosi, by przeczytał ją na głos. Jasiek przystaje na prośbę Zuzy i szybko zdaje sobie sprawę z tego, że bezpodstawnie podejrzewał ukochaną o zdradę. Nadal bardzo kocha Zuzę i zaczyna doceniać jak ważne i cenne jest ich małżeństwo. Postanawia zrekompensować żonie wyrządzone krzywdy i sprzedaje swoje udziały w spółce z Darią.

Z kolei Patrycja dostaje wyniki badań na ojcostwo Klary. Nie wie jednak, czy dobrym pomysłem jest ich otwarcie. Tymczasem Wiktor jest w Niemczech i szuka Klary w szpitalach w okolicach wypadku samochodowego. Zdenerwowana Patrycja czeka na sygnał od ukochanego. Kobieta chce wziąć leki uspokajające, jednak przez przypadek myli je z nasennymi. Czy Wika i Klara są bezpieczne?

Anka natomiast spędza z Pawłem noc w mieszkaniu, które od niedawna wynajmuje. Stewardessa ma lecieć do Paryża, czym jest bardzo podekscytowana. Przed wylotem zostaje jednak okradziona i traci wszystkie dokumenty. W ostatniej chwili okazuje się, że złodziej zwrócił dokumenty i Anka może wrócić do swoich planów wyjazdowych. Kobieta nie zdąża jednak dojechać na lotnisko przed odlotem. Nie wie, że Paweł, by pokazać, jak bardzo ją docenia, szykuje dla niej specjalną niespodziankę. Zjawia się na lotnisku, kupuje bilet do Paryża i wsiada na pokład samolotu. Jest pewny, że żona też leci tym samolotem. Okazuje się, że samolot pod Paryżem miał awaryjne lądowanie, a podczas katastrofy zginęło osiem osób. Czy jedną z nich był Paweł?

Przyjaciółki, sezon 14 - kiedy premiera nowych odcinków i co się wydarzy?

"Przyjaciółki 13", 158 - ostatni odcinek: kiedy i gdzie oglądać finał serialu?

Ostatni odcinek 13. sezonu "Przyjaciółek" będzie można obejrzeć w czwartek, 23 maja 2019 roku. Epizod tradycyjnie wyemitowany zostanie w Telewizji Polsat o godzinie 21:10. Ponadto "Przyjaciółki 158" online dostępny będzie na platformie Ipla.tv.

RadioZET.pl/JW